Jump to content

januszt630

Veteran Driver IV
  • Posts

    12
  • Joined

  • Last visited

About januszt630

Recent Profile Visitors

411 profile views

januszt630's Achievements

  1. ok.. dzieki za odpowiedz.. można zamknac..
  2. Witam ma taki problem jak na załączonym obrazku poniżej..
  3. Witam, jeśli nadal masz ten problem zainstaluj .net framework 4.5 - u mnie to zadziałało.. bo 4.6.2 jest za duza wersja dla starszych systemow.. :/ pozdrawiam, januszt630
  4. Już wszystko działa - poczytałem identyczny problem - przyczyna jest brak jakich pilików z . NET Framwork 4.5 jego trzeba zainstalować, aby wszystko było i działało dobrze.. (do Windosów starszego typu, wcześniejsze nie posiadają wszystkich plików, a nowszy . NET Framwork 4.6.2 nie jest odpowiednio działający) Dzięki za pomoc - problem rozwiązany - temat zamknięty.. Pozdrawiam, januszt630
  5. Problem nadal istnieje :/ Tak się pokazuje po zainstalowaniu Launcher 1.0.0.2. (print screen poniżej) i nie wiem już co mam zrobić by działało.. :/ Bywały problemy ale nigdy takie żebym nie mógł czegoś pobrać i zainstalować.. :/
  6. Zainstalowałem tego lanuchera. Domagał sie .net framework 4,0 zainstalowałem pomyślnie, ale teraz pokazuje taki komunikat... (ponizej print scream) Klikanie OK nic nie daje można klikać i klikać a okienko dalej się pojawia. Anuluj odsyła mnie do strony aktualizacji, aby ją pobrać znowu.. zrobiłem tak już a to dalej nic :/
  7. Witam, Mam problem z pobraniem aktualizacji gry: 0.2.1.3.6 Alpha, zamiast tego zaczyna mi pobierać: Launcher 1.0.0.1. Nie wiem co jest tego przyczyną czy to jakiś błąd na serwerze czy u mnie coś nie chce pobrać..? :/ Pozdrawiam, januszt630
  8. Już wszystko działa.. winna jest Neostrada - Orange problem tkwił po ich stronie.. zadzwoniłem do nich i okazało się ze sa jakieś błędy na lini od nich do gniazdka w Moim domu.. (skasowali wiele błędów) i działa.. Dzieki za zainteresowanie i chęć pomocy.. Szerokosci i do zobaczenia w ETS 2
  9. Internet noeostrada z Orange okolo 10 mb/s, ale pokazuje po speed test ze jest teraz od 3 do 6 mb/s. A to co jest włączone cały czas jak gram to tylko Steam i anty virus, no i gra - nic więcej.. :/ a wywala coraz to wieksze Ping-i :/ P.s. moze cos u mnie w okolicy jest modernizowane :/ ale dawno nic takiego nie mialo miejsca zebym nie mogl sie normalnie laczyc z serwerem w grze... :/
  10. Witam Mam problem z tym ze jak uruchomię gre na serwerze to sie wlaczy, ale wyskakuje po kilku sekundach ze mam cos z Ping-ami i sa one coraz wyzsze :/ prosze o pomoc.. bo nie wiem co mam z tym problemem zrobic..
  11. Aha czyli nie jestem jedyny. Wielkie dzięki za odpowiedz..Czyli spokojnie trzeba czekać na poprawę tego błedu.. Szerokości..
  12. Witam, Mam takie pytanie bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi co zrobić aby nie wyskakiwał mi Crash.log co chwile..?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.