Jump to content

Kasza

Veteran Driver
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

About Kasza

Profile Information

  • Preferred Trucks
    Volvo
  • EU Garage Location
    Germany: Dortmund
  • Known languages
    Polish, English

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Kasza's Achievements

0

Reputation

  1. Nick w grze: Kasza Wiek: 22 lata Miejsce zamieszkania: Wrocław Sterowanie: Klawiatura SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/baniabania/ Staż w grze: 3 lata, jednak miałem długą przerwę i aktualnie wróciłem do gry Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: nie Przedstaw się: Jestem Łukasz, interesuję się transportem co moge potwierdzieć studiowaniem logistyki;) Gram dla zwykłej przyjemności, nie mogę zagwarantować że będę grał codziennie. Inne: nie wiem co może być jeszcze innego
  2. Dzięki wielkie, problem rozwiązany!
  3. Witam, mam taki problem, że chce zalogować się na Truckers MP i podczas rejestracji kiedy już rzekomo połączy się ta strona ze steamem wyskakuje komunikat "Associate Steam ID now" i "You will not be able to play online without completing this step". Co mogę z tym zrobić? Załączam zdjęcie o co mi chodzi i jak to wygląda Bardzo proszę o pomoc!;)
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.