Jump to content

bercik95llu

Veteran Driver IV
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

About bercik95llu

bercik95llu's Achievements

0

Reputation

  1. Dzięki Duchu Widzisz da sie VT Kadziu
  2. Siema mobilki! jakie mody stosujecie które działają w ETS2 MP ps. dajcie linki
  3. Tak masz racje m1x3r3k zapraszanie znajomych w czasie gry to zajeb**ty pomysł... hahhaaaa japierd*le.
  4. Nikt nie hejtuje to naprawdę kawał dobrej roboty, ale moim ta aktualizacja była nie potrzebna. Przed tą aktualizacją było bardzo dobrze a teraz zamiast cieszyć się z kumplami przebytymi kilometrami to wszystko denerwuję. A co do TAB-u :E też było fantastycznie a teraz... "Urealnia trochę rozgrywkę"jak napisał elotPL...Specjalnie wyłączyłem Wintermoda by jak najmniej lagować i nie przeszkadzać innym tuckerom a teraz przy pięknej letniej pogodzie pada mi śnieg na szybę :E Komentarze tak dobre jak i złe są potrzebne i nie pisze tego po to by kogoś obrazić czy coś. Proszę administrację by jeśli jest to możliwe cofnięto aktualizację. Dziekuje Pozdrawiam PS. ale do zsynchronizowana sygnalizacji świetlnej. jestem ZA
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.