Jump to content

==Grandu==

Veteran Driver II
  • Posts

    10
  • Joined

  • Last visited

About ==Grandu==

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

==Grandu=='s Achievements

0

Reputation

  1. Witam ponownie.Dziękuje za zamknięcie tematu firmy Deworse na forum. Mam pytanie odnośnie założenia nowego tematu firmy Wataha a dawniej Deworse (zmiana zarządu jak i zmiana nazwy firmy oraz barw).Czy ja mógłbym założyć takowy temat i czy nie było by sprzeciwu z Waszej strony.Słyszałem że osoba która takowy temat chciałaby otworzyć potrzebuje minimum 75 postów ja niestety takiej ilości postów nie posiadam.Czy mógłbym prosić o jakieś krótkie info. pozdrawiam. Grandu właściciel firmy Wataha. 

    1. Bandero

      Bandero

      Każdy musi spełniać wymagania które są podane na stronie:

       

       

  2. Witam!! Jestem przedstawicielem wirtualnej firmy Deworse dawniej BIg Cargo. Za czasów Big Cargo został zalożony temat (post) przez naszego byłego szefa M@stera po czym nasz szef zrezygnował z prowadzenia firmy i wybraliśmy nowy zarząd a także zmieniliśmy nazwe firmy na Deworse. Prośba nasza taka co możemy zrobić żeby oddciąć sie od Big Cargo (byłego szefa M@stera który ten post zakładał) i otworzyć swój temat firmy Deworse tak aby to wizualnie wyglądało poprawnie. Z pozdrowieniami Zarząd firmy Deworse.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.