Jump to content

TORESS100[PL]

Veteran Driver V
  • Posts

    28
  • Joined

  • Last visited

About TORESS100[PL]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

TORESS100[PL]'s Achievements

  1. a save jest ok działalo ci wcześniej ?
  2. @Xen6996 Nie dostaniesz bo za to nie ma bana pozdrawiam.
  3. Spróbuj zbindować przyciski w ustawieniach od nowa na mp może pomorze .
  4. próbowałeś przeinstalować na inny dysk ?
  5. Zobacz na steam wersje ets 2 może masz najnowszą wersję tam w becie na steam powinna być ustawiona wersja 1,27.2.8s ja mam tak i działa pozdrawiam
  6. sprawdzałeś spójność plików na steam jeżeli nie to sprawdz
  7. Spróbuj uruchomić mp jako administrator tak jak napisał wyżej ci kolega jeżeli to nie pomoże spróbuj odinstalować mp do ets2 i zainstalować ponownie i możesz sprawdzić jeszcze spójność plików pozdrawiam
  8. Witam proponuje na początek zrestartować komputer lub odinstalować mp od ets 2 mi to pomogło myśle ze i tobie pomoże pozdrawiam
  9. Spróbuj moze odinstalować mp do ets 2 i zainstalować od nowa moze to pomoze
  10. Witam musisz naicksać cały czas ok i powinno sie zainstalować miałem tak samo i pare razy nacisnełem i poszło pozdrawiam
  11. Może wina internetu polecam zrobić speed test i zobaczyć czy prędkość internetu nie spadła pozdrawiam
  12. Spróbuj w tym drugim oknie kliknąć anuluj i jeszcze raz odpalić a jak nie to zainstaluj jeszcze raz multi może pomoże pozdrawiam
  13. Witam też miałem kiedyś taki problem spróbuj odinstalować całkiem Euro Truck Simulator 2 z komputera i zaintslować powinno pomóc chociaż mi pomogło a jeżeli nie pomoże to jeszcze Mp do Ets 2 a zobacz sb najpierw na steamie przy ets 2 czy masz włączone akutalizację czy nie masz ustawione że musisz zezwolić na aktualizację czy coś takiego pozdrawiam
  14. Witam niech kolega przypomni sobie hasło przez stronę bo może kiedyś już zakładał konto tylko nie pamięta albo coś miałem tak samo jak ty czy twój kolega i przypomnienie hasła przyszło mi na e maila i było wszystko ok mam nadzieję że pomogłem pozdrawiam
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.