Jump to content

Flou.PL

Veteran Driver III
  • Posts

    9
  • Joined

  • Last visited

About Flou.PL

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Flou.PL's Achievements

1

Reputation

  1. Wejdź w steam - biblioteka - ats - kliknij prawym i właściwości. Wejdź w beta i z listy wybierz to bodajże przed ostatnie. Proszę bardzo, możesz grać na mp. Potem launcher cie poinformuje, że jest nowa wersja launchera.
  2. Witam. Z racji, że było włamanie na mojego starego emaila i zmieniono mi tam hasło założyłem nowego emaila. Było to dosyć dawno ale z racji niedawnego powrotu do gry postanowiłem zmienić emaila na wszystkich forach. Jak zapewne wiecie, żeby zmienił emaila na forum WOT trzeba to potwierdzić w starym emailu. Wiecie jak to obejść albo chociaż wiecie czy mają jakiegoś supporta? Co prawda mój angielski nie jest zbyt dobry ale jakoś bym się spróbował z nimi dogadać.
  3. Doskonale wiem, że mówi się pod X. Nie jestem nowicjuszem w tej grze :p. Zaktualizowałem sterowniki i mobilki mnie słyszały. Dzięki za pomoc. Temat do zamknięcia.
  4. Witam. Grałem z kolegą sobie na MP i coś tam mówiłem do niego na CB ale bez odzewu. Napisałem do niego czy mnie słychać i mówił, że nie. Sprawdzałem ustawienia i mikrofon mam dobrze skonfigurowany, zresztą na TSie i innych grach mnie dobrze słychać. W ustawieniach MP też mam mikrofon podgłośniony na max. Wiecie może w czym problem?
  5. Faktycznie mam mnóstwo kierowców, a komputer jakiś super nie jest. Więc spróbuję najpierw ich ogarnąć, jak nic nie da to spróbuję ogarnąć te 2 inne opcje. Jak nie pomoże to będę tu pisał. Ale dzięki Wydaje mi się, że problem rozwiązany. Zwolniłem większość kierowców i już mogłem przepłynąć promem. Musiałem trochę odczekać, bo gra mimo wszystko się zwiesiła ale po chwili się załadowało. Dzięki za pomoc Można zamknąć.
  6. Witam. Mam taki problem, że gdziekolwiek, gdzie potrzeba przepłynąć promem gra się ścina i muszę wyłączyć grę przez ctrl alt delete. Tak samo jest w przypadku próby anulowania spedycji. W czym problem?
  7. Witam. Mam taki problem, że gdziekolwiek, gdzie potrzeba przepłynąć promem gra się ścina i muszę wyłączyć grę przez ctrl alt delete. Tak samo jest w przypadku próby anulowania spedycji. W czym problem?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.