Jump to content

MalcheO

Veteran Driver III
 TruckersMP Profile
  • Posts

    6
  • Joined

  • Last visited

About MalcheO

  • Birthday June 11

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Poland
  • Interests
    My passion is playing in Euro Trucks Simulator 2 Multiplayer and Singleplayer. In free time I play the guitar and football ;3
  • Preferred Trucks
    Mercedes
    Scania
    Volvo
  • EU Garage Location
    Germany: Berlin
  • Known languages
    Polish, English, German

External Websites

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MalcheO's Achievements

0

Reputation

  1. MalcheO

    JAZDA

    CHciałym się dowiedzieć jedną rzecz. Jeżeli wyprzedzałem kogoś na landówce i wjechałem pomiędzy dwie ciężarówki lecz żadnej nie "dotknąłem" dostaje się bana. Jeżeli zjechałem z landówki na stacje benzynową pod zakaz, ale nikt nie jechał i nikomu się"krzywda" się nie stała to też się dostaje bana? Pozdrawiam
  2. Witam, piszę na forum dlatego, że mam niemały problem. Mianowicie gdy chce wejść na TruckersMP to wyskakuje mi taki błąd i nie za bardzo wiem co zrobić. Załączę zdjęcie i prosiłbym o pomoc.
  3. MalcheO

    BAN

    Witam, piszę tutaj na forum bo nie wiem co mogło się stać. Dostałem bana w Piątek 5 Maja i Mam go do Dziś do 15:00:00 lecz jest już godzina 16:10 i troszkę się martwię co się dzieje. Proszę o pomoc
  4. Bo widzę u niektórych Adminów że ma tam bana za znieważanie, obrażanie Bo widzę, że niektórzy Admini mają bany, np. znieważanie graczy i nic nie zaszkodziło a jak ja mam, np. Intentional Ramming?
  5. witam, chciałbym się zapytać jedną rzecz. Czy z jednym banem można iść na Admina lub Moderatora? Z góry dziękuję
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.