Jump to content

N0rberto

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

6 Followers

About N0rberto

  • Birthday March 13

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Preferred Trucks
    Volvo
  • EU Garage Location
    Germany: Duisburg
  • Known languages
    English, Polish

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

N0rberto's Achievements

  • One Year On
  • Old Timer
  • One Month Later

Recent Badges

1

Reputation

  1. Nick w grze: N0rberto Wiek: 15 Miejsce zamieszkania: Wrocław Sterowanie: Myszka SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198133049441 Staż w grze: 2.5 roku Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Tak, 4 razy Przedstaw się: Mam na imię Norbert. Jestem miłą ,kulturalną osobą. Cenię sobie uczciwość, lojalność i sumienność.Jestem ogarnięty pomocny.Myślę ,iż zasługuję na tę dlatego , że staram się pomóc każdemu na serwerze w miarę moich możliwości. Mam dobry kontakt z graczami, umiem się z wszystkimi nimi dogadać. Umiem błyskawicznie odnaleźć się w danej sytuacji lub postawionym problemie i szybko zareagować. Jestem opanowaną, ogarniętą,odpowiedzialną osobą, wiem z czym wiąże się praca w wirtualnych spedycjach. Można mi zaufać. Wszystkie problemy staram się rozwiązać nie ,,olewam" ich. Umiem zrozumieć inne osoby. Jestem otwarty twórczy i przyjacielski. Inne: Znam się na tworzeniu forów.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.