Jump to content

maklenf1

Veteran Driver II
    0
  • Last visited

About maklenf1

• Birthday 06/30/1993

Profile Information

• Preferred Trucks
    Iveco
  • American Garage Location
    Not set
  • EU Garage Location
    Not set
  • Known languages
    Türçe

TruckersMP Information

• VTC Name
    Emektar Lojistik

Recent Profile Visitors

417 profile views

maklenf1's Achievements

0

1. Peki kardeşim olabilir ama sorarım sana şunu banlamak özel iş değilde ban açmak mı özel iş oluyo.
  2. 24 saat oldu ban atılalı gerekli itirazı yapmama rağmen hala geri dönüş sağlanmadı bunun sebebi nedir . Yaptım tek yanlış kullandığım nicki oyuna yazmak suç işledik evet ama açıklamasını yaptım Bana ban atan arkadaş forumda online olmasına rağmen neden hala itiraza cevap verilmiyor. LÜTFEN YARDIM EDİN Problem is solved. Locked & Moved to Archieve
  3. maklenf1

Ban

Bu rehbere göre itirazımı bildirdim rehberi yazan beni banlayan kişi ama hala bi cevap alamadım itirazdan.
  4. maklenf1

Ban

Merhabalar ben 2 gün önce ets 2 oyununa sahip oldum. Multiplayer olarak oyuna dün başladım kullanıcı adım Emektar Admin Saat 21:30 gibi ban yedim kullanıcı adıma yasakmış özür diliyorum yanlışlıkla bir şey açtıysam. Desteğe yasakla itiraz yazdım şuan 24 saat dolmakıyla ve hala bi cevap yok rica ediyorum ilgilenecek birisi varsa Tüm admin arkadaşlar ayrıca özür dilerim. Banlayan admin: @LIGHTOFGOD Problem is solved. Locked & Moved to Archieve
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.