Jump to content

Marcin4113

Veteran Driver IV
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

About Marcin4113

Marcin4113's Achievements

0

Reputation

  1. @War-Maz: to wtedy jesteście dla siebie duchami. Wystatczy jedna osoba i wtedy oboje są dla siebie duchami. @Wasza: To możesz normalnie chyba zreportować bo on ci przeszkadza w grze. Przecież admini powinni normalnie zareagować.
  2. @War-Maz No to ktoś sobie zepsuje grę a nie innym graczom.
  3. Nazwa Sugestii: Pomysł w sprawie trollów, rammerów, blockerów... Opis Sugestii: Witam. Otóż wiemy wszyscy zanim admin do nas "przyleci" i zbanuje jakiegoś trolla to on sobie pojedzie albo wyjdzie z gry. Można by zrobić takie coś jak "czarną listę" każdemu graczowi, i jeżeli ktoś się pojawi na tej czarnej liście to jest bezkolizyjny z tą osobą która jest na tej liście. NP.: Jadę sobie drogą i nagle ktoś mnie specjalnie zepchnął. Ja zuważyłem jego nick, wciskam TAB wybieram go i daję report. Po kliknięciu jest wszystko tak samo, tylko na dole np. będzie przycisk "add to no collision" lub coś w tym stylu , i wtedy my reporujemu gracza i (jeśli chcemy) dodajemy go do listy bezkolizyjnych. I następnym razem jak się pojawi to się z nami nie uderzy. Można też zrobić że obok nicku będzie napisane np. "Marcin41132011 (no collison)". Mam nadzieję że zrozumieliście o co kaman . Przykładowe obrazki: Brak. Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Chyba jeszcze takiej nie było i pomoże to osobom nękanym przez trollów i blockerów. MAM NADZIEJĘ ŻE ADMINI TEŻ SIĘ WYPOWIEDZĄ NA TEN TEMAT!!! Pozdrawiam. Marcin41132011
  4. Lepiej byłoby z kagańcem np. do 100 km/h, 110 km/h bo ja robię przed górkami tak, że trochę jadę ponad 90 km/h a za górką mam znowu 90 km/h, nie muszę mocno gazu wciskać i mniej płacę za paliwo
  5. Marcin4113

    Czat w MP

    Witam. Wiem że to głupie pytanie, ale nie mogę znaleźć nigdzie jak otwierało się Czat. Myślę że pytanie jest banalne, lecz ja grałem jakieś 6 miesięcy temu i teraz zapomniałem. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.