Jump to content

By OxyGeN

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
    8
  • Last visited

4 Followers

About By OxyGeN

• Birthday 01/25/1999

Profile Information

• Preferred Trucks
    Scania
  • American Garage Location
    California: San Francisco
  • EU Garage Location
    Germany: Düsseldorf
  • Known languages
    -

Recent Profile Visitors

2047 profile views

By OxyGeN's Achievements

11

1. Yardım ve bilgilendirme için teşekkür ederim .
  2. Merhaba, Map üzerinden kontrol ettiğimde hala haritada aktif olarak gözükmekteyim diğer yardımlar için teşekkür ederim.
  3. Merhabalar Dün gece 01.30 civarları bir anda yüksek pingden dolayı oyundan atıldım daha sonra tekrar bağlanmak için çıkıp tekrar girmeyi denedim anca farklı bir hata vermeye başladı sistemde hata olduğu düşünüp sabaha bıraktım ancak hala aynı sorun devam etmekte ilk kez bu hatayı aldım nasıl çözümleyebilirim. urlden resim eklenmediyse diye tekrar buraya bırakıyorum yardım için teşekkür ediyorum. https://hizliresim.com/LRzNXc Hata Açıklaması : Bağlantı reddedildi. Birisi zaten bu steamID ile oynuyor.
  4. tekrar denedim ancak hala devam etmekte ilk defa karşılaşıyorum vpn tarzı programlar yok güncellmeden sonra kaynaklandı.
  5. Merhaba arkadaşlar tmp 1.36.1 sürümünü desteklerken oyuna giriş yapabileceğim ekran açılıyordu ancak 1.36.2 desteği getirilince resimdeki hatayı vermeyi başladı internet ve forumdan biraz araştırma yapıp düzeltmeye çalıştım ancak sonuç alamadım tamam tuşuna basınca hata tekrarlanıyor iptal tuşuna bastığımda tmp nin online modunu indirdiğimiz adrese yönlendirmekte 2 kez kaldırıp tekrar indirdim ancak sonuç yine aynı çözümünü bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim
  6. Oyun: Euro Truck Sımulator 2 Mod Versiyonu: Sp 1.34 Mp 0.2.2.6.0 Oyunu kontrol etmek için hangi aksesuarı kullanıyorsunuz? ( Klavye, Fare, Direksiyon Seti vs): keyboard, mouse Hata Tanımlaması: System unrelıable connection Ekran Görüntüleri ve Videoları: https://i.hizliresim.com/26Wk1N.png ENG: Hello. First I am writing through google translate, so this may be the error. for the last 3 days, this error has been fired and discarded. I'm not in a crowded city, but I can't fix what I do. TR: Merhabalar son 3 gündür bu hata verip oyundan atmaktadır. Kalabalık bir şehirde değilim ancak ne yapsam düzeltemedim teşekkürler.
  7. Herkese teşekkür ederim problem ortadan kalktı iyi oyunlar herkese
  8. Mp çıktığından beri ilk defa karşıma bu hata çıktı forumda da bulamadım çözümünü bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim.
  9. Bide kaçak geri alınıyor bu posttaki kaçağa laf edem kim varsa bi permalıyor vjfgudfauf
  10. kardeşim şu ırkçılık laflarını bir kenara bırakın her türke yapılan şeylere hemen ırkkçılık kelimesini yerleştirmeyin tmp ekibi ırkçılık yapıyor olsa şu an kadrsounda hala türk admin bulundurmazdı
  11. Eyv hocam kacakcilardan tanıyorum adını unuttum wot böyle abi çok düzensiz belirli bir düzen getirilmeli sadece kendi adıma değil bir çok güzel fotoğraf çekenlerin resimleri 10 sn içinde 5.sayfata dusuyor
  12. Merhaba arkadaşlar herkese iyi oyunlar ve iyi forumlar haliyle bu saatlerde ets 2 mp 1.28 sürüm desteği getirildi bu sürüme gelene kadar fatal error hatası alamadım ancak güncelledikten sonra ilk önce başka hata ondan sonra fatal hatasına dönüyor ana ekrana kadar yüklendikten sonra bu hatayı alıyorum önceden fatal aldığımda 2.kez girdiğimde sıkıntısız girerdi ilk defa böyle gördüm ilk hatadan yazanlaa göre ya radyo dosyası çakışıyor veya daf tun. pack çakışması var sanırım ama emin değilim sadece yazanlardan fikir ürettim bir bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim ilk hata bunu veriyor bu arada radyo dosyalarımı radio truckerdan indirdiğim ile değiştirdim ama çok oluyor değiştireli sonrada standart fatal hatası tamam dedikten sonra fatal veriyor
  13. teşekkür ederim kardeşim eyv saolasın
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.