Jump to content

siara

Veteran Driver IV
  • Posts

    14
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by siara

  1. siara

    Winter mod

    Już sobie poradziłem proszę o skasowanie tego tematu i przepraszam za problem
  2. Witam. Nie wiem czy to post w dobrym dziale ale chciałbym dowiedzieć się czy jest możliwość żeby ten mod na zimę co jest na multi to będzie działać na singlu??? Jeśli temat w złym miejscu proszę o przeniesienie.
  3. Witam. Mam problem. Pomimo tego że nie ma zimy chciałbym sobie zagrać na wintermodzie mp. Ale nie mogę go włączyć. Ktoś wie co trzeba zrobić aby działał?
  4. WooQash dzięki za pomoc pomogło
  5. Ściągnąłem jeszcze raz mp. I zadziałało EDIT : Niestety nie pomogło. Zadziałało tylko jednorazowo... problem dalej występuje...
  6. Ok problem rozwiązany można zamknąć i usunąć.
  7. To problem dalej występuje. Pomimo dobrej wersji.
  8. Mam wersję temporary_1_19-1.19.x for incomatible mods. To taka ma być?
  9. Mam problem. Gdy włączam mp to wyskakuje mi błąd " Cannot create game process". Ktoś wie co trzeba zrobić? Może to winna tej nowej aktualizacji ets. Do jakiej wersji trzeba cofnąć grę tam na steamie?
  10. Aha. A orientujesz się jak to jest z rejestracjami? Bo zarejestrowałem się na word of trucks połączyłem ze steamem wpisałem swoją rejestrację a mam dalej starą
  11. Mam pytanie co do tego zadania : http://eurotrucksimulator2.info/pl/zaktualizuj-gre-do-1-15-i-pomoz-mikolajowi-uratowac-swieta/comment-page-1/#comments. Czy na MP też zalicza mi to zadanie czy trzeba na single player jeździć?
  12. siara

    Fatal error

    Ok dzięki za pomoc, szerokości kolego
  13. siara

    Fatal error

    Ok działa. Tylko ja mam problem z połączeniem się czy coś jest w tej chwili robione?
  14. siara

    Fatal error

    Mam taki problem że po włączeniu MP wyskakuje taki błąd : "Unsuported game version detected! To play ETS2MO you need to have ETS2 1.14.2s(steam release)!" Ktoś wie co zrobić ? Robiłem zgodnie z tym poradnikiem i nie biore udziału w żadnych beta testach czy coś. A wszystko mam aktualne... Poraz kolejny ten sam problem.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.