Jump to content

Mateusz[[PL]]

Veteran Driver III
  • Posts

    13
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mateusz[[PL]]

  1. Dzien dobry. Mam problem z modem, chodzi mi o to iż zamiast moda z koncowka .scs mam dwa winrary a w nich rozne foldery typu def, vehicle itp. Problem w tym iz pierwszy raz sie z tym spotkalem i nie wiem jak ten mod zainstalowac a w internecie nie potrafie tego znalesc.
  2. Witam! Mój problem polega na tym iż nie moge uruchomić MP do ets2. Wyskakuje okno z fatal errorem iz mam wersje gry 1.27.1.5 a potrzebna do uruchomienia gry jest wersja 1.27.1.6 Nie moge znalesc wersji w zakladce beta i juz nie wiem co robic. Pozdrawiam.
  3. Ok dostalem unbana dziekuje.
  4. Elo dostalem bana perma za nick ale admin w powodzie napisal zmien nick i apeluj jest szansa na unban? Pozdrawiam truckersi
  5. Elo dostałem bana na 10h bo typek mi zajechal drogie w sie wywaliliśmy razem. Ban powinien sie skończyć okolo 20;45 a do tej pory nie moge wejsc..
  6. Tak jak w temacie krótko i na temat wbilem na serwer jade sobie skodą nie wyhamowałem na drodze następnie skręcilem w lewo i nagle ban na 3 dni a tu okazuje sie ze ban jest na 8 dni.. Szczerze to ja nie widze powodu zeby za to ze sie zatrzymalem troche dalej skodą i skręciłem w ulice obok był ban... Jak ktos moze to chociaz powiedz co mam robić kur**..
  7. Zlecenie i to z wot'a i normalne zlecenie powoduje 90 km max
  8. Elo mam problem z ogranicznikiem na mp. Gdy jadę samym ciągnikiem moge jechać spokojnie ponad 90 a z naczepą max 90 (inni z naczepami mnie wyprzedzają jak coś) i nie wiem co zrobić ;/ W opcjach pole do włączania/wyłączania jest tak jakby zamazane...
  9. Eloo. Od razu do rzeczy. Kiedyś jeździłem na EU2 bez ogranicznika lecz po jakimś miesiącu wszedłem na EU2 z chęcią gry a tu ja moge jechać tylko 90 a reszta tylko mnie wyprzedza a w opcjach gry ten przycisk do zaznaczenia/odznaczenia jest jakby zamazany. Gdy wejde na singla normalnie ponad 90 moge jechać :/
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.