Jump to content

Nevadaa

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
  • Posts

    22
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nevadaa

  1. a moze zamiast na ETS2MP odpalasz ETS2single playra ?? Jesli masz w grze ruch drogowy czyli auta osobowe to jestes na singlu
  2. to co napiszesz na tym czacie to tylko widza co kierowcy ktorych masz w zasiegu czyli klikasz na TAB i osoby ktore tam masz tylko beda widziec co napiszesz na tym czacie po kliknieciu na literke Y
  3. a prubowales zrobic nowy profil i tam zobaczyc czy tak samo Ciebie wywala od razu ??
  4. ja tylko zgaduje poprostu i staram pomoc tak samo jak i mi pomagali tez zgadujac
  5. Dokladnie nie wiem po jakim czasie ale serwer automatycznie kicket daje dla kazdego kto nie jedzie dluzej niz ( okolo chyba od 5-10 min)
  6. Miałem ten sam problem, a przyczyna byla taka iz zla sciezke podawalem do zainstalowania MP prawidłowa sciezka to: Steam/steamapps/common/Euro Truck Simulator 2 Co do wersji gry to tez musisz cofnac do poprzedniej wersji na Steam czyli temporary 1.19
  7. Jesli chodzi o ta najnowsza aktualizacje gry i MP to wystarczy na Steam cofnac do wersji temporary 1.19 i normalnie na MP mozna dalej grac.
  8. mi ten zabieg pomogl i moge zalogowac sie normalnie na Mp Poprostu musisz zaktualizowac do poprzedniej wersji gre temporary 1.19. i gra normalnie odpali sie w MP
  9. Nie wiem czy każdy to zauważył ale gra zostala zaktualizowana do wersji 1.20 Natomiast ETS2MP jeszcze nie jest kompatybilne z ta wersja i trzeba na Steam wrocic wlasnie do wersji 1.19 aby moc grac na MP Mialem ten sam klopot
  10. po prostu masz bana na TS i tyle
  11. ok dzieki za rady Mysle ze juz nie warto dalej tego tematu ciagnac
  12. tak jak sugerujesz to zamiast tzw przespania sie to przelancza mi sie jedna z podstron doradcy drogowego
  13. Witam Mam takowy problem z Ładunkami i podejrzewam ze nie tylko ja a mianowicie: kilkanascie razy juz naciolem sie na takowy przypadek czyli, biore ladunek do przewiezienia i zamiast stac na placu to stoi gdzies w polu nieopodal albo naczepa jest przewrocona , co uniemozliwia to wogle podpiecie do Ciagnika siodlowego ( I tu moje zapytanie czy da sie z tym cos zrobic na MP??
  14. podejrzewam ze zrobiles identyczny blad ktory i jak popelnilem przy instalowaniu MP.
  15. Nevadaa

    Problem z MP

    Problem rozwiązany wielkie podziekowania dla @arusf2011 (PL) który mnie naprowadzil co zrobilem nie tak przy instalowaniu MP temat do zamkniecia
  16. @sabaru Jakies pol roku temu tak samo mi wywalalo gre do windy tylko na singlu. Nikt nie umial mi w tym pomoc a mialem win XP wtedy co bylo ku temu przyczyna. Nie tak dawno musiałem zmienic windowsa na siódemke i problem zażegnałem
  17. Nevadaa

    Problem z MP

    Dzieki za wszelkie podpowiedzi, choc zadna nie przyniosla rezultatu w moim przypadku a problem jak byl tak jest nadal ( Co do podanych wyzej stronek w jezyku angielskim, no niestety nie wiem jak z nich skorzystac gdyz nie znam angielskiego a tym bardziej pisac w j. angielskim nie potrafie:((
  18. Nevadaa

    Problem z MP

    @m4lymisiu To troche dziwne jest tj piszesz bo na singlu mi gra dziala prawidlowo nawet przez Steam. Gdyz mam DLC Scandynawie Tylko sam problem tkwi przy MP ze nie moge go wogle tego klienta odpalic. Widze ze coniektorzy tu tylko zgaduja co jest przyczyna tego, coz trudno odpuszcze sobie tego multiplayra, przyznam milo by bylo pograc z innymi, ale mi to nie jest dane przez jakis glupi blad nieznany chyba nikomu
  19. Nevadaa

    Problem z MP

    Niestety tez nie dziala ( No coz chyba gra na MP nie jest dla mnie gdyz nie moge tego uruchomic nawet. Mosze sie przyznac ze pierwszy raz z takim czyms spotkalem sie, a mialem juz nie raz problemy z innymi grami, no ale udawalo mi sie zaradzic samemu a tutaj niestety nie potrafie tego sam rozwiazac ( Podejrzewam ze problem siedzi w instalowaniu gry, Steam, oraz MP. Choc nie pierwszy raz instaluje juz gry i zawsze chodzily mi bez zadnych problemow , nawet na multiplayerach. Coz chyba odpuszcze sobie tego MP i zostanie mi jedynie na singlu gra
  20. Nevadaa

    Problem z MP

    @Piotrekxx MP bylo przeinstalowywane z dwa razy i nic to nie pomogło @m4lymisiu Nie sadze aby to była wina gry, Jesli była by to wina gry to wogle nie odpaliła by też i na singlu
  21. Nevadaa

    Problem z MP

    Witam Chciałem pograć przez MP ale mam z nim problem z odpaleniem przy uruchamianiu MP od razu wyskakuje mi taki komunikat http://scr.hu/0ey3/kjb7b Kliknę ok i wyskakuje kolejny komunikat:( http://scr.hu/0ey3/kp45v przeinstalowałem Steam tj sugeruje pierwszy komunikat o błędzie, aczkolwiek błąd nadal jest. Proszę o jakieś rady i sugestie Chciałem zaznaczyć iż mam specjalnie stworzony folder na dysku "C" o nazwie Gry i tam mam zainstalowana grę ETS2 wraz z Steam oraz MP
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.