Jump to content

Artek210_PL]

Veteran Driver VI
  • Posts

    166
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Artek210_PL]

  1. Jak może być blokowany ETS2, przestań jak gram na multiplayer jak i w ATS. tak mam włączony numer 19. Czego mi nikt nie pomaga, czekam i czekam i nic.
  2. Sprawdzałem tam i jest wszystko dobrze, tylko nadal nie słyszę w grze innych. Gram na stacjonarnym, nie wiem co jakieś to dziwne.
  3. Czy do gadania, muszę mieć podłączony mikrofon. Znaczy w opcje w grze muszę głośność ustawić.
  4. Siema mam problem z CB Radio, wcale nic nie słyszę jak ktoś gada czy odpowiada. Co mam zrobić żeby było słychać inne osoby.
  5. Na singlu jest wszystko dobrze, chodzi o odpalanie przez literę E. gdy naciskam pierwszy raz nie słychać silnika, Dopiero za drugim razem. to gdzie jest ta opcja.
  6. A ja mam problem, zawsze z tym odpalaniem silnika. za pierwszym razem w ATS. czy poprawicie to.
  7. Nie mogę się przespać. A gdy się teleportuje do serwisu nie pomaga. To nie wiem co jest grane. jak i reset nie pomaga ekonomiki już tak robiłem.
  8. Siema, mam następny problem nie mam w jednym mieście. ładunków na multiplayer w ATS. a drugi problem, światła na zielone się nie zmieniają.
  9. Mi to wszystko dobrze działa i zapisuje.
  10. Zdjęcie mogę dodać ale proszę napiszcie jak je tu dodać.
  11. Wersja modyfikacji: 0.2.0.6 Używany kontroler: klawiatura Informacje o błędzie:dziwnie wczytują się osie od kół jak się jedzie, czy zostanie to naprawione. z daleka to dziwnie wygląda, jeśli zły dział proszę o przeniesienie do odpowiedniego. Jak odtworzyć błąd: Screenshoty/filmy: // TAK TO MA WYGLADAC JAK ZGLASZASZ BLAD W TYM DZIALE bakerpk
  12. Bo musisz ją dodać przez taki żółty guzik w ustawieniach, i ustawić profil na publiczny na Steam. i kliknąć tam mi już śmiga nie musi rejstrować gry. i odczekać jak sprawdzą.
  13. Wczoraj miałem dziwny błąd, szukam sobie ładunków i ETS2 przestaje działać. daję poniżej ten błąd. czy zostanie to naprawione. 00:00:51.897 : <ERROR> ERROR: GAA.112 (cup_dashb.addon_hookup)
  14. Ja wciskam samo V i mi się kopiuje. to jest dziwne, Jak wyłączę i zaraz włączę to będzie to samo. to jakiś błąd.
  15. Czy zostanie poprawiony na klawiaturze V, bo gdy naciskam ten klawisz, wczoraj Error mi wywalił gdy naciskam ten klawisz kopiuje mi na czat. straszne to dziwne i irytuje mnie to.
  16. Jak odznaczyć wszystkie wiadomości jako przeczytane na raz.
  17. Tak samo jak i z ładunkami. ostatnio grałem nie tak dawno, przed wydaniem tej wersji ok wszystko było. czy u ciebie też nie ma w rynek poleceń. jak i przespać nie możesz.
  18. Siema. wiecie czego nie mogę się przespać, na multiplayer co jest grane. tym tak i jak ładunki mi znikają co jest grane, jak i czasami jak wchodzę to pisze offline. czy zostaną naprawione gubienie połączenia z multiplayer. jak naprawić ładunki w rynek przesyłek.
  19. Coś dziwnego się dzieje z multiplayer, gdy wchodzę piszę offline. i w rynkach przesyłek nic nie ma czego to tak się dzieje. powiem wkurza mnie to już. jeśli chodzi o spanie ja nie mogę mam ciągle 11 godzin.
  20. Widzę, że znowu nie mam ładunków. w rynek przesyłek co jest grane. co może mam tak robić za każdym włączeniem gry jak to robić na stałe.
  21. Już zrobiłem wszystko działa dzięki temu poradnikowi.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.