Jump to content
Sign in to follow this  
DarkScream38

VTC Sistemindeki Değişiklikler #2

Recommended Posts

Merhaba VTC Liderleri,

 

Bugün VTC Sistemimizde bazı değişikliklerin olacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Geri bildirimlerinizi dinlemeye devam ederken, yeni içerik ekleyeceğiz ve sistemimizdeki var olan içeriği de güncelleyeceğiz.

 

Onaylama sisteminin tanıtımı

 

Sistemimizde, henüz Doğrulama gereksinimlerini karşılamayan veya benzer şekilde olan istekli VTClerin tanınmasına yardımcı olacak olan yeni bir rütbeyi tanıtıyoruz. Buna ek olarak bu, deneme ve sistemimiz tarafından pek çok VTC’nin sınırlandırılmadığından emin olmaktır.

 

Bu rütbe benim VTC’m için ne yapar?

 

Sistemimizde halihazırda var olanlardan bazı benzer özellikleri içerecektir, ancak, Doğrulanmış hali ile karıştırılmayacak şekilde daha sınırlı bir şekilde mevcut olacaktır.

Onaylama, VTCler için hala faydalı olabilecek daha küçük bir hal almayı hedeflemiştir, böylece, bütün VTClerin birden Doğrulanmış statüsüne erişemeyeceğini bildiğimiz için toplulukta daha fazla dikkat çekebilirler ve sistemimizde diğer VTC'ler için bir uzlaşma olan bir tanınma yoktur.

 

Onaylanmış olmak için gereksinimler nelerdir?

 

Onaylanmak için aşağıdaki kriterleri VTC sayfanızda karşılamak zorundasınız:

 

 • En az 10 üye
 • 1’i 1 aydan eski olmamak üzere en az 5 haber gönderisi
 • Bütün bölümlerde uygun bilgilerle doldurulmuş profesyonel görünümlü bir VTC sayfası. (Kurallar, gereksinimler, bilgi, logo ve slogan)
 • VTC’nin ne olduğunu veya ne yaptığını anlatan ve Discord, TeamSpeak veya Slack için bir link içeren bir iletişim sayfası olan çalışan ve profesyonel olarak sunulan bir websites. Ayrıca diğer iletişim programlarını da kullanabilirsiniz, ancak sayfanız bahsedilen programların en az birini içermek zorundadır.

 

VTC’m Onaylandığında avantajlar nelerdir?

 

 • Birileri VTC’nizle eşleşen kriter girdiğinde arama sayfasının üst kısmının/başlangıcının yakın yerlerinde öne çıkarılmak
 • VTC arama sayfasında ve VTC sayfasını görüntülerken altın renkli VTC ismi
 • Resmi Discord sunucumuzda VTC Leader rolü

 

VTC’mi Onaylattırmak için nasıl başvurabilirim?

 

Bu süreç Doğrulama ile aynıdır, buradan geri bildirim sistemimize gitmeniz ve “VTC” kategorisi altında bir bilet oluşturmanız gerekmektedir. Bunu yaptıktan sonra, Community Manager’lardan birisi sizin geribildirim biletinizi ele alacak, inceleyecek ve size bir sonuç verecektir. Nasıl Onaylanacağınıza dair daha fazla bilgi almak için lütfen buradan yukarıda söylenilen her şeyi daha detaylı bir şekilde açıklayan Bilgi Bankası Makalemize gidin.

 

Doğrulama Gereksinimleri için güncellemeler:

 

Doğrulama Gereksinimleri ile ilgili olarak topluluğun geri bildirimlerini inceledikten sonra, gereksinimlerin bazılarını değiştirdik. Değiştirilmiş kuralları aşağıda bulabilirsiniz:

 

 • VTC’nizde, VTC sisteminde 3’ü 1 aydan eski olmamak üzere en az 20 haber yazısı bulunmak ZORUNDADIR. Bu yayınların tümü aynı bilgileri içeremez, örneğin haftalık etkinlik bilgilerinizi yayınlayamazsınız, başka haberler de yayınlamanız gerekir.
 •  
 • VTC’niz en az 1 özel etkinlik, 1 ortak etkinlik düzenlemek ve ayda bir, TruckersMP resmi etkinliğine katılım sağlamak ZORUNDADIR.

 

Şimdi (1 aydan eski olmayan) haberlerin sayısını 5 gönderiden 3 gönderiye indirdik. Bazı VTC’lerin gönderilmeye değer herhangi bir içeriği olmadığını hissettiğini ve bazı VTC’lerin bu şartı elde edebilmeleri için benzer/gereksiz içerik paylaştığını anlıyoruz. Bu nedenle, VTC sayfanızda çeşitli haberler olması durumunu içerecek şekilde bu kuralı değiştirdik.

 

Buna ek olarak, olaylarla ilgili olan kuralı da değiştirdik. Önceden, bu gereksinim 1 özel etkinlik düzenlemeniz ve yürütmeniz ve 1 genel etkinlik (TruckersMP resmi veya topluluk tarafından organize edilmiş) düzenlemeniz veya katılmanız gerektiğini belirtiyordu. Bu kuralı şimdi 1 TruckersMP resmi etkinliğine katılmayı VE ayda bir, 1 genel etkinlik düzenlemeyi içerecek şekilde genişlettik.

 

Ne düşünüyorsunuz?

 

Bu değişiklikler hakkında bize geribildirim vermek ister misin? O halde lütfen buradan geribildirim sistemimize gidin ve yapılan değişiklikler hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşmanız için Community Management kategorisi altında bir bilet oluşturun. Hizmetlerimizi her zaman geliştirmek istiyoruz, bu yüzden ne düşündüğünüzü duymayı çok seviyoruz.

 

Saygılarımızla,

TruckersMP Topluluk Yönetimi

--> Gönderiyi ana sayfada görüntüle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...