Jump to content
  • 0

Problém s TruckerMP


KofidoCZ

Question

Dobrý den mám problém s TruckerMP. Když ho spustím i jako správce tak se dostanu do menu s přihlášením ale bohužel se nemužu přihlásit, hudba běží ale nemužu posouvat s myší jako kdyby se sekl ale když se kouknu do správce uloh tak se mi ukáže že to běží, budu moc rád kdyby ste mi poradili. Předem děkuji za odpověd 

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Zdravím @KofidoCZ.

 

Mrzí ma,že ti tvoja hra nejde a rád by som ti pomohol. Na tento problém som našiel len toto jedno riešenie tak pevné verím že ti pomôže:

Nasleduj tieto kroky:
• Prejdi do dokumentov> Euro Truck Simulator 2 a vymaž súbor config.cfg.
• Potom prejdi do dokumentov> Euro Truck Simulator 2/profiles/profileID a vymaž súbory config + controls.sii.
• Skús to znova.
Ak to nefunguje, skús nasledujúce kroky:
• Spusti hru offline v 64 bitoch
• Zatvor hru
• Zapni multiplayer.

 

Dúfam že som ti pomohol vyriešiť tvoj problém :)

 

S pozdravom,

Dominik [SK]

TruckersMP Game Moderator 
 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zdravím @Dominik [SK]  v dokumentu nemám ve složce profiles profileID, složka profiles je prázná akorát ve složce steam_profiles mam soubor controls.sii. Zkoušel sem spustit hru v 64 bit, přes direct 11 i přes OpenGL a hra se mi normálně spustí ale u TruckerMP bohužel bez změny, Pokud to budete chtít vidět mužu vám dat jmeno a tag na discord

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Game Developer

Jelikož vidím, že jsi nedávno hrál, tipuji, že jsi problém již vyřešil. Jelikož jsi však nesdílel jak, přesouvám téma do Nevyřešených.

Navíc téma bylo dost dlouhou dobu neaktivní.

 

// Uzamčeno a přesunuto do Nevyřešených

JKTjx3r.jpg

Game Developer

Discord Bot Developer

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.