Jump to content
Sign in to follow this  
MousemanLV

Kā nomainīt savu lietotājvārdu (ETS2/ATS)

Recommended Posts

 

Solis #1: Uzstādījumu veikšana
Pirms veiksmīgas lietotājvārda maiņas, ir jāveic faila formāta maiņa līdz ar tā dekriptošanu. Dodieties uz ETS2 vai ATS mapi (C:\Users[Jūsu lietoājs]\Documents\Euro Truck Simulator 2) vai (C:\Users[Jūsu llietotājs]\Documents\American Truck Simulator) un atveriet config.cfg ar Notepad.

 

Līdz esat atvērūši, spiediet Ctrl + F un atrodiet g_save_format, un nomainīet tā vērtibu uz 2, kā minēts zemāk.

spacer.png

Tagad startējiet savu spēli, atutorizējities savā profilā, un tad izejiet no spēles, lai profils būtu pieejams lasāmā formātā līdz ar dekriptošanu.

 

Tālākiem soļiem būs nepieciešama Java, to ir nepieciešams lejupielādēt, lai turpinātu pamācības soļus.

 

Solis #2: Duplicējiet savu profila mapi
Šim solim atrodiet savu profila mapi, kur atrodās zem ETS2/ATS "My Documents" viednes, un atrodiet nesen rediģēto mapi. Var arī tikt izmantots rīks, kas minēts zemāk, lai atrastu savu profilu, vienkārši iekļaujiet savu profila nosaukumu (var būt jūtīgs pret mīkstinājumiem un garumzīmēm), un tiks uzrādīts Jūsu profila mapes nosaukums. Tagad duplicējiet šo mapi, tādējādi mapes nosaukuma beigās būs minēts vārds ''-Copy''. Šis nosaukums nebūs svarīgs, kopš lai tas strādātu, to ir japārsauc.

 

Solis #3: Pārsauciet duplicēto mapi
Šim solim, izmantojiet šo mājaslapu lai iegūtu profila nosaukumu, tādējādi nosaukums sakristu ar jauno profila nosaukumu. Rīka lietošana ir vienkārša: izmantojiet iepriekš minēto hipersaiti, ievietojiet jaunā profila nosaukumu (jūtīgs pret mīkstinājumiem un garumzīmēm), kopējiet koda rindiņu no mapes nosaukuma, un tad pārsauciet duplicēto mapi.

Piemērs

:spacer.png

 

Solis #4: Pārsauciet profila nosaukumu profile.sii
Šim solim būs nepieciešams lejupielādēt dekriptoru, kurš atrodams šeit.

Līdz ar lejupielādi, izvelciet saturu profila mapē, kuru tikko pārsaucāt. Tagad velciet profile.sii uz sii_decrpyt.exe, teksta lodziņam vajadzētu parādīties un pazust. Tagad atveriet profile.sii un meklējiet "profile_name:" bez ķepiņām. Jums vajadzētu redzēt veco profila nosaukumu pēc:, nomainiet to pret jauno profila nosaukumu (jūtīgs pret garumzīmēm un mīkstinājumiem) un saglabājiet šo failu.

 

Solis #5: Slēdziens
Līdz ar pamācības beigšanu, jaunā profila nosaukumam jābūt redzamam līdz ar ETS2/ATS startēšanu. Ņemiet vērā to ka visi saglabātie -save files- bilžu piemēri nestrādās, bet pārējam funkcijām jābūt darba kārtībā.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...