Jump to content

Zapisywanie textu w oknie czatu


Adi

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Zapisywanie textu w oknie czatu
Opis Sugestii: Proponuje zrobić coś takiego, by po wciśnięciu ESC (które służy za zamknięcie okna czatu, bez wysyłania wiadomości) nie usuwało nam wpisanego wcześniej tekstu. Możnaby w ten sposób łatwiej i bezpieczniej porozumiewać się podczas jazdy. W tym momencie albo w ogóle nie piszemy podczas jazdy, albo robimy to chaotycznie, tj. piszemy po 2 słowa i wciskamy enter. Gdyby tekst zostawał zapisany przy wciśnięciu ESC możnaby do niego powrócić zaraz po wyknaniu zakrętu, włączając spowrotem okienko czatu (Y) i dokończyć spokojnie zdanie.
 
Przykładowe obrazki:  brak
Dlaczego twoja sugestia a nie inna? Estetyczna pierdółka. Zdania zaczną wyglądać bardziej tak:

"Hi. Where are you heading mate?"

Zamiast tak
"hi
wher
r u headin
?"

Przynajmniej tak mi się wydaje. :D
 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś zaczął jeździć na myszce. Przyzwyczajenie się do nowego sterowania zajmie Ci max. 30 minut. Skręcasz dużo płynniej, jazda jest o wiele przyjemniejsza. Dodatkowo możesz inaczej przypisać klawisze. Ja np. pod Q i E mam kierunkowskazy a pod A i D ustawianie tempomatu. 

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.