Jump to content
Sign in to follow this  
Guest resulzade_mr

[REHBER] ETS 2 İş Çıkmama Sorununa Basit Çözüm

Recommended Posts

Guest resulzade_mr

Merhabalar değerli arkadaşlar. Bu konumda sizlere, ETS 2 İş Çıkmama Sorunu'na hiçbir dosyaya dokunmadan, en basit çözümü anlatacağım.

---------

İlk olarak şunu söylemeliyim ki, bu durum singleplayer oyun modundaki (orjinal ETS 2) saat ile, multiplayer (TruckersMP) oyun modundaki saatin uyuşmamasından kaynaklanmaktadır. Keza, bu durumu teslimatınız varken oyunu kapatıp yarın açtığınızda haftaların geçtiğini görerek anlayabilirsiniz. Bu sorunun çözümü ise gerçekten çok basit, hiçbir dosyaya dokunmadan tek oyunculu ile çok oyunculunun saatini eşleyebiliriz.

---------

İlk olarak, garaj, benzinlik, tamirhane, dinlenme tesisleri, hotel gibi yerlerde bulunan dinlenme alanlarına gidiniz. Aracınızı (tırınızı) doğru park ettikten sonra zaten otomatik olarak "Motoru durdurmak için <E> tuşuna basınız." yazısı gelecektir. Bu yazı geldiğinde <E> tuşuna basarak motoru durdurunuz ve <Enter> tuşuna basarak dinleniniz (Bu işlemi yapmak için sürücünüzün yorgun olması gerekmekte, biraz sürüş yaptıktan sonra sürücüyü yorabilirsiniz.). Dinlendikten sonra sorunumuz kökten, basitçe, hiçbir dosyaya dokunmadan çözülmüştür. Artık koskoca ETS 2 dünyasında istediğiniz işi alabilir, diğer oyuncularla birlikte eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Sağlıcakla kalın, oyunsuz kalmayın..

 

Saygılarımla;

Muhammed R.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...