Jump to content

Throwback Thursday


Recommended Posts

truckersmp-logo.png


Dragi jucatori,
 

In timpul acestor cinci ani, TruckersMP a dezvoltat schimbari considerabile cu introducerea unor noi rank-uri, reguli, actualizari si caracteristici ale modificarii noastre. Pentru ca lucram la continuarea aceastei dezvoltari si in imbunatatirea experientei jucatorilor nostri, nu vrem sa uitam ce am lasat in trecut. Ceea ce vom face in viitor, va fi crucial, dar ceea ce am facut, amintindu-ne de unde am plecat, este la fel de important.


In noul nostru proiect numit Throwback Thursday, vrem sa va distribuim si sa va recolectam povestile din trecut. In fiecare Joi vom posta o imagine sau un video de la voi - comunitatea noastra - care arata TruckersMP, in trecut. Impreuna cu acest lucru, va vom posta experienta explicata si descrierea povestii din spate. Deci, cu ce v-ati intalnit prima oara cand v-ati alaturat comunitatii? Cum ai gasit aceasta modificare? Care a fost partea ta favorita a fostei experiente din TruckersMP? Iti amintesti de zilele ETS2MP-ului? Fii creativ, cauta aceste poze si videoclipuri vechi de acum cativa ani si explica ce inseamna pentru tine!


Deci, cum ne putem implica?
 

  • Mergi la topicul de aici.
  • Raspunde la acest topic cu o fotografie sau un video din fostul TruckersMP, din perspectiva ta. O data cu acest lucru, scrie o scurta poveste sau explicatie care subliniaza acea poza sau videoclipul din acel moment. Vom fi atenti peste raspunsuri, si in fiecare Joi vom alege cate unul pentru a-l distribui pe platformele noastre social media.
     
Spoiler

"Aceasta a fost prima calatorie pe care am avut-o cu masina pilot, nu cu mult dupa lansarea publica. Poza facuta cu mai mult de doi ani in urma, timpul a aratat ca masina pilot este o adaugare populara adusa modificarii noastre si o schimbare incantatoare. Am facut poza pentru a arata masina pilot, dar de asemenea si pentru a arata camionul din fundal si sa arat cum erau radacinile TruckersMP-ului si ca mereu va exista simulare cu camioanele. In trecut, introducerea masinilor a fost controversata, dar dupa mai mult timp cred ca este ok sa spun ca masinile reprezinta o mare parte a modificarii apreciata de multi"

ZdeoqoY.jpg


Abia asteptam sa va auzim povestile si experientele!

Echipa TruckersMP
 

Vezi postul pe pagina principala

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.