Jump to content

[WEBSITE] DLC Doğrulama

Recommended Posts

qPReBD.png

Steam Hesabınızı Herkese Açık Olarak Ayarlama

2JQJNM9

• Steam profilinizi açın (websitesi üzerinden veya program içinden).
  • Oturum açtığınızdan emin olun ve 'Profili Düzenle' düğmesini tıklayın.
  • 'Profili Düzenle' menüsünde, aksine, 'Gizlilik Ayarlarım' sekmesine geçmeniz gerekir.
  • Bundan sonra, profilinizi Herkese Açık olarak değiştirmek için açılır menüyü kullanın.

Bunun gibi,

2VzgqjL%20

TruckersMP Web Sitesinde DLC'lerin Kontrolü

2Ht57FU%20 Doğrudan bağlantı

• 'Ayarlar' bölümünden, 'Bağlı Oyunlar/DLC' sekmesine gidin.
  • Orada bir kez, 'DLC'yi Kontrol Et' düğmesine tıklayın, ve bu adım için hepsi bu.

2Qfki8i 

DLC'lerinizin ve sahip olmadıklarınızın bir listesini almak için Euro Truck Simulator 2 veya American Truck Simulator’ün üzerine tıklayın.

Doğrulamak için bekleniyor

Doğrulama işlemi 5 dakikaya kadar sürebilir ve muhtemelen sunucu azami yüklediğinde, işlem yavaş ya da sıklığa göre daha da uzun sürebilir. TruckersMP sunucuları hakkında daha fazla bilgi için Forumu düzenli olarak kontrol edin ve resmi durum web sayfasını ziyaret edin.

• DLC'yi doğrulamazsa ve sunucuları kontrol ettiyseniz, hesabınızda veya genel olarak sistemlerde başka bir yanlışlık olabilir.
  • Bu durumda, ben olsam sorunu teşhis edip edemediklerini görmek için desteğe başvurmayı şiddetle düşünürdüm.

Saygılarımla,

Sneezy

TruckersMP Tercüman Ekibi

• Like 1
  • Thanks 2