Jump to content

Yapıcı Eleştiri ve Öneriler

Saspunas

Recommended Posts

1. Başta şunu söylemek istiyorum ki sadece 750 beygir modunun izin verilmesi ve diğer modların izin verilmemesi saçma. Zaten oyunu zevkli kılan şeyde bu. Motor şanzuman ilişkisi, her markada aynı motor ve şanzumanın olmayışı ve para göre modifikasyon yapılması. Hitbox yasak ama 750bg izinli. Zaten buna izin vermekle oyunun asıl yapısı bozmuş olunmuyor mu? 750 beygir konusu tekrar gözden geçirilmeli.

2. SiSL'in kabin aksesuarları gibi modlar izin verilebilir. Yani, başka bir oyuncuya fiziksel olarak zarar vermeyen, kazaya sebebiyet vermeyen modlar izin verilmeli. Buna paintjoblar da dahil.

3. Bir diğeri ise oyunun fizikleri kötü. Çok gerçekçi değil. Buna yönelik ister bir yayımcı/modifikasyoncunun yada geliştirme ekibinin hazırlayacağı fizik modu yapılıp ayrı bir server oluşturulabilir. Gerçekçi simulasyon gibi. (Realistic Simulation)

4. Bunun dışında yönetim ekibi etkinlikleri arttırmalı. Gerek farkına bir anda varmadığımız şeyler de olmalı. Mesela trafik kontrol gibi(biraz rol yapma tadında). Şehir içerisinde çeşitli etkinlikler düzenlenebilir. Ama etkinlik artarsa cazibenin de artacağını düşünüyorum.

D O N T   T R E A D   O N   M E

If there is virtue, the laws are unnecessary. Without virtue, the laws would be unenforceable. - Anonymous

64%20SAS%201

Sevgili Saspunas,

Öncelikle yapmış olduğunuz öneriyi önceden bir çok kez yapılmıştır ve netice olarak reddedilmiştir. Lütfen bir öneri oluşturmadan önce ''Frequently suggested things'' bölümüne göz atarak öneri oluşturunuz.

Bir sonraki sefer öneri yapmak istiyorsanız ise, mutlaka öneri formatını kullanmayı unutmayınız. Anlayışınız öneriniz için'de teşekkür ederiz. :=)

Reddedildi.

Y6JLoj.png.1482f0bf87625eca4c05028e655c74c1.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.