Jump to content

Support / Feedback Sistemine Öneri

Guest

Recommended Posts

Öneri Adı:  Support ve Feedback Sistemini Daha Hizli Sonuçlama  ve Daha çabuk Çevap 

Önerinin Tanımı:  Support ve Feedback Sisteminde  Daha Hizli Cevap Ve Daha Hizli Sonuç  Sistemi

Örnek Görsel veya Video:  Yok  Yetkilini Panelini Göremiyorum   

Neden Eklenmeli/Değiştirilmeli/Çıkartılmalı :  Şöyle Bir Öneri Sunmak İstiyorum  Şimdi  Örnek Veriyorum Ben  Support  yada  Feedback  Açtim   ve şünü Farketim  Gelen Yetkili Kişi Yada Kişiler  Geliyor  Bir Öneri Yada Bir Çözüm Yazip Gidiyor  Tamam bunda sıkıntı yok Ama  Bence Bu  Support  yada  Feedback  Sistemi Şü Şekilde Olursa daha iyi  Ve daha Hizli Olaçağini Düşüyorum  Şimdi evet bir yetkili geldi önerisini sundu gitti   şimdi bu yetkili panelinde  Support  yada  Feedback  Açiliş  Ve Yetkilin Öneri Yada çevap verdiği  tarih ne kadar tarihi geçiyorsa  yetkili panelde o kadar öne alması lazim diye düşünüyorum  mesela   bir oyuncu  geldi Support  yada  Feedback  açti  bu  oyunucu bekliyebilir  ve bu önçeden tarihi  fazla olan  Support  yada  Feedback   Öne cikabilir  ve bu sayede  yetkili başka formla ilgilenirken  o eski uzun tarihli  support yada  feedback  Yetkilin Eğer Yetkili Paneline Girişinde Öne cikar Bu sayede Support Yada Feedback  cevapsiz kalmaz diye düşünuyorum  cünkü bende bu durumdan  hani ne kadar olsa şikayetçiyim  biliyorum 2.5 miliyon oyuncusu olan bir oyun ama ister istemez  bir oyunucununda açil bir yetkiliye ulaşmasi gerekebiliyor hani kabul etmek yada etmemek  size kalmiş ama inanolsun bu Support  yada  Feedback sistemi  ya deyişmeli yada oyunucu sayısına göre  yetkili alımları yapilmasi lazim diye düşünuyorum  

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.