Jump to content
  • 0

Mikser Dorsesi

Guest

Question

Mikser dorsesi kodu var elimde ama yazınca üstü olmayan bi mikser dorsesi çıkıyor döenen kısım yok galiba yanlış kodu yazıyorum eğer çalışan kodunu bilen varsa yazabilirmi ve bu ban sebebi mi?

Teşekkürler...

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

@SevenUnutmaz , onun için yanılmıyorsam mod indirip sp'den oyunu kayıt ettikten sonra mp'ye geçiş yapman gerekiyor. Kodlamayla yapılınca dediğin gibi dönen yeri olmuyor. Ve ban sebebi değildir kullanabilirsin.

RequieB

Game Moderator of the Year 2018 

• 0
Just now, H U N T E R said:

@SevenUnutmaz , onun için yanılmıyorsam mod indirip sp'den oyunu kayıt ettikten sonra mp'ye geçiş yapman gerekiyor. Kodlamayla yapılınca dediğin gibi dönen yeri olmuyor. Ve ban sebebi değildir kullanabilirsin.

Anladım modunu indirip yaparım 1 ay boyunca tüm reclerimi izledim 1.32 güncellemesinde kullanan birini gördüm forum hesabını bulabilirsem post atacam TMP ID si ile bulabilirmiyim forum hesabını?

• 0

Merhaba , @SevenUnutmaz

Sorunu ben biliyorum daha önce kodlama yaparken yaşamıştım çok kolay çözümü : Hafriyat dorsesi almış olman lazım sonra game.sii de    " Ctrl + F ile " cargo_mass aratıp biraz alta inince görüceksindir.  Resimdeki gibi değiştir 

9N6ol9.png 

:wub:

ODWA55.png 

• 0
1 hour ago, xGorkem- said:

Merhaba , @SevenUnutmaz

Sorunu ben biliyorum daha önce kodlama yaparken yaşamıştım çok kolay çözümü : Hafriyat dorsesi almış olman lazım sonra game.sii de    " Ctrl + F ile " cargo_mass aratıp biraz alta inince görüceksindir.  Resimdeki gibi değiştir 

9N6ol9.png 

:wub:

ODWA55.png 

Sen adamsın... Yaklaşık 10 saat oyun süremi bunu bılmakla harcadım. Hafriyat dorsesi derken kum asfalt flaan yani değilmi?

• 0

@SevenUnutmaz Aynen hatta istersen bunun ile ilgili bir vidio paylaşabilirim sana ordan detaylı şekilde anlatılıyor. Ben açıkca anlattım  görseldeki gibi oluyor dönüyor. 

İyi Günler ;)

• 0
2 minutes ago, SevenUnutmaz said:

@xGorkem-yarın denerim olmadı senin profile yazarım tekrar teşekkürler <3

@H U N T E Rkonu kilitlenebilir.

Problem çözüldü.

//Kilitlendi ve Çözülmüş Konulara taşındı.

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.