Jump to content

Błąd podczas instalacji


patryk6711

Recommended Posts

Witam mam pewien problem podczas instalacji ets2mp. Wybieram folder do instalacji, wybierma odpowiednie foldery z ets2 i ats. Jest instalacja ale podczas instalacji występuje błąd: IPersistFile::Save failed; code 0x80070002, Nie można odnaleźć określonego pliku. Gdy klikam ok to wszystko jak by było ok. Kiedy chce uruchomić ets2mp wyskakuje drugi błąd: The game filesystem failed to initialize, aborting now. I nie wiem co jest nie tak próbowałem już instalacji na innym dysku i nic to nie dało. Gra jak i program ets2mp jest zainstalowany na dysku C: Pliki programów (86). proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Witaj @patryk6711,

Czy uruchamiałeś instalator "jako administrator"? Powinno to rozwiązać Twój problem.

Jeśli będzie on nadal występował, uruchom konsolę CMD (start > uruchom) i wpisz w niej polecenie sfc /scannow i wciśnij enter. Po tym spróbuj ponownie zainstalować TruckersMP.

Więcej wskazówek możesz znaleźć na stronie Microsoft
https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_10-files/ipersist-0x80070002-error/83992e3f-2233-4ed7-a5e0-de8bf52fe035

 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.