Jump to content
  • 0

Yeni sürüme giremiyorum

Guest

Question

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Türkçe Bölümünün Yardım Destek katagorisine taşındı

Probleminiz hakkında gerekli açıklama @aksan5506:

Öncelikle, sizede Aleyküm Selam Scs Software'nin, yayınlamış olduğu 1.32 sürümü, geliştiricilerimiz 1.32 sürümünü Multiplayer'e uyarlayana kadar sürüm düşürme özelliğini kullanarak daha önce multiplayer'le uyumlu olan sürüme geçerek, multiplayer'e tekrardan erişim kazanabilirsiniz, peki bu işlemi nasıl yapacaksınız? Lütfen bunun için aşağıdaki adımları izleyiniz :) 

1-) Steam hesabınızı açınız,

2-) Steam hesabınızı açtıktan sonra, Kütüphane bölümünüze geliniz,

3-) Kütüphane bölümünüze geldikten sonra Kütüphaneniz üzerinden Euro Truck Simulator 2'yi bulup, Sağ tıklayıp Özellikler diyiniz ,

4-) Karşınıza açılacak olan pencerede Betalar seçeneğine tıklayıp " temporary_1_31 - 1.30.2.1 for incompatible mods " sürümünü seçin

5-) Euro Truck Simulator 2 oyununuz, bir güncelleme alacak bu internet hızınıza göre bir kaç dakika ve/veya saat olabilir, bu işlem tamamlandığında Multiplayer moduna tekrardan erişim sağlayabileceksiniz 

Büyük yazım düzenlendi, küçük yazım yapıldı

Geri dönüşünüz için şimdiden size teşekkür ederim ^_^

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Selam,

Bu konuyu İnaktif Konular dan Çözülemeyen Konular'a taşıyorum.Eğer gelecek sefer oyunumuz ile alakadar herhangi bir sorunuz / sorununuz var ise tekrardan bir konu oluşturmaktan çekinmeyiniz.

//Moved to Çözülemeyen Konular

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.