Jump to content
  • 0

Ets2 wot la bağlanamıyor

atacankaya26

Question

Merhabalar

Şimdi benim ets2 steam dan almıştım ve bir wot hesabım da mevcuttu hatta bunu bağlayıp oyunuyorum yaklaşık 1 sene önce kadar sonra oyuna girmemeye başladım ta ki bu zmanalara kadar

Şimdi girdiğimde yeni sıfırdan bir kariyere başlamak istedim

Bundan dolayı yeni bir profil oluşturdum ama bu profilde hiçbir iş ilanı çıkmıyordu online dayken (harici sözleşme)

Bana da hesabınız wot ile eşleştirilmemiş diyordu. 

Eşleştirmeye girdiğimde epostamı ve şifremi doğru girmeme rağmen kabul etmeyip hata verdi.

Şmyle diyordu:

''Geçersiz şifre veya eposta. Daha sonra tekrar deneyin"

Ama bu hesaba int sitesinden girmeye çalıştığımda sorun çıkmadan giriş yapabiliyodum.

Truckersmp yi birkaçkez silip yeniden indirdim acaba sorun düzelirmi diye ama bir değişme olmadı.

Online a giriş yapabiliyorum ama dediğim gibi iş çıkmıyo.

Yeni bir wot hesabı da açamıyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum...

Teşekkürler

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0
12 hours ago, atacankaya26 said:

Merhabalar

Şimdi benim ets2 steam dan almıştım ve bir wot hesabım da mevcuttu hatta bunu bağlayıp oyunuyorum yaklaşık 1 sene önce kadar sonra oyuna girmemeye başladım ta ki bu zmanalara kadar

Şimdi girdiğimde yeni sıfırdan bir kariyere başlamak istedim

Bundan dolayı yeni bir profil oluşturdum ama bu profilde hiçbir iş ilanı çıkmıyordu online dayken (harici sözleşme)

Bana da hesabınız wot ile eşleştirilmemiş diyordu. 

Eşleştirmeye girdiğimde epostamı ve şifremi doğru girmeme rağmen kabul etmeyip hata verdi.

Şmyle diyordu:

''Geçersiz şifre veya eposta. Daha sonra tekrar deneyin"

Ama bu hesaba int sitesinden girmeye çalıştığımda sorun çıkmadan giriş yapabiliyodum.

Truckersmp yi birkaçkez silip yeniden indirdim acaba sorun düzelirmi diye ama bir değişme olmadı.

Online a giriş yapabiliyorum ama dediğim gibi iş çıkmıyo.

Yeni bir wot hesabı da açamıyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum...

Teşekkürler

@atacankaya26 öncelikle merhaba , 

Eğer online giriş yapabiliyor ve oyun çıkmıyorsa save dosyandaki economy kısmı yanlış yazılmış yada bir çakışma söz konusu olmuştur. Sana tavsiyem oyun içerisinde uyumanı denemen olmaz ise save dosyanın içinde economy kısmını bulup düzeltmen.

İyi oyunlar.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.