Jump to content

Banowanie za blokowanie - zasady


Minto107

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Zmiana zasad banowania za blokowanie innych graczy
Opis Sugestii: Witam! Otóż wiele z nas posiada słabe komputery(w tym i ja) więc nagrywanie takich sytuacji może być mordęgą dla nas jak i naszego PC. Myślę, że banowanie za blokowanie powinno być również za pomocą screenów. Jeżeli chodzi o blokowanie drogi, wjazdu do firmy etc powinno być dołączone zdjęcie z kamery 1(lub 2 jeżeli komuś gra ledwo co działa) oraz z kamery "0" od drugiej strony drogi. A jeśli chodzi o blokowanie w drodze to nie mam pomysłu, ale może ktoś będzie miał jakiś pomysł i się nim tu podzieli ;)
 
Przykładowe obrazki: brak -
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: No cóż. Niech gracze zdecydują ;)

PC: GIGABYTE M57SLI-S4|AMD Athlon 64 X2 4600+ OC Extreme 3.61Ghz x2|Palit GeForce GT 430 1GB DDR3|4GB DDR2 667Mhz ETS2MP jeszcze tu

PC2: ASRock 970Extreme4|AMD FX 6300 X6 4.0Ghz|XFX R9 280 3GB GDDR5|8GB DDR3 1866Mhz :D

Mobile: Qualcomm Galaxy S III LTE i9305 by Samsung

TABlet: Samsung Galaxy S4 TAB 3G/Lenovo TAB S8-50LC 4G

Link to comment
Share on other sites

Tylko ze na screenie nie odwzorujesz wszystkiego... Nie wiemy kto kogo sprowokowal, ile stal itp.

 

Mozesz zrobic screena gosciowi ktory stal sekunde na wjedzie do firmy i potem ruszyl. Jak udowodnisz ze stal kilka minut?

Link to comment
Share on other sites

Masz rację tutaj :) No chyba że gdy podjedziemy do zablokowanej drogi robimy screena z włączonym nawigatorem i po jakimś czasie(może 15 minut czasu gry?) robimy kolejny :D

PC: GIGABYTE M57SLI-S4|AMD Athlon 64 X2 4600+ OC Extreme 3.61Ghz x2|Palit GeForce GT 430 1GB DDR3|4GB DDR2 667Mhz ETS2MP jeszcze tu

PC2: ASRock 970Extreme4|AMD FX 6300 X6 4.0Ghz|XFX R9 280 3GB GDDR5|8GB DDR3 1866Mhz :D

Mobile: Qualcomm Galaxy S III LTE i9305 by Samsung

TABlet: Samsung Galaxy S4 TAB 3G/Lenovo TAB S8-50LC 4G

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Screnami mozna wiele rzeczy udosodnic ale nie tego typu wydarzenia.

Aby nie obciazac komputera, mozna uzyc najslabszej konfiguracji nagrywania w grze, oraz w miedzy czasie zrobic screna potwierdzajacego te nagranie bo jak wiemy w slabej rozdzielczosci utrudnia a nawet uniemozliwia rozpoznanie nickow lecz zrobiony w miedzy czasie screen potwierdza cale nagranie mimo slabej jakosci.

Jak dobrze pamietam, darmowy program o nazwie bendicam umozliwia ustawienie 240 klatek ( 240 czy 250? xd) a to chyba wiele nie obciaza kompa.

Sorki za bledy, pisze z kom.

  • Upvote 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

A widzisz. Ja tym bardzo się nie interesowałem i poznałem tylko Frapsa i Actiona a o Bandicamie słyszałem ale nigdy nie próbowałem :) sorki za moją nie wiedzę to rozwiało moje wątpliwości. Temat do zamknięcia. Pozdrawiam!

PC: GIGABYTE M57SLI-S4|AMD Athlon 64 X2 4600+ OC Extreme 3.61Ghz x2|Palit GeForce GT 430 1GB DDR3|4GB DDR2 667Mhz ETS2MP jeszcze tu

PC2: ASRock 970Extreme4|AMD FX 6300 X6 4.0Ghz|XFX R9 280 3GB GDDR5|8GB DDR3 1866Mhz :D

Mobile: Qualcomm Galaxy S III LTE i9305 by Samsung

TABlet: Samsung Galaxy S4 TAB 3G/Lenovo TAB S8-50LC 4G

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.