• Announcements

  • LIGHTOFGOD

   Active Recruitments   02/25/18

   Community Moderator Recruitment - 23rd of May to 15th of July 2018   Find out more information, here:     Support Team Recruitment - 14th of July to 14th of August 2018   Find out more information, here:     Add-On Team Recruitment - 14th of July to 14th of August 2018   Find out more information, here:      
Guest Emir.60

feedback oluşturdum fakat 5 gündür bakılmadı

Recommended Posts

Öncelikle Selamün Aleyküm Usta :) 

 

Bu tamamen değişiklik gösterebilir, başkası gelir 1 hafta der, başkası gelir 1 ay yada 2 hafta der, çünkü bu tamamen insanların kişisel hayatına göre değişiklik gösterebilir, bu süreyi kesin olarak hiç kimse tahmin edemez herkesin bir özel hayatı var senin-benim olduğu gibi, (Çünkü: TruckersMP Çalışanlarının hiçbiri Madeni para karşılığı iş gütmüyor, hepsi hayır işi) bu yüzden bu konu hakkında sizin yapmanız gereken tek şey birazcık daha sabır ile beklemek 

Örnek verecek olursak: Okulları, çalıştıkları işten geldikleri zaman yorgun olabilirler ve bu yüzden  yoğun zaman kalmayabilir, ailevi durumlar vs

 

Ne demişler:

Her şey anında olmaz, bazı şeyler çözüm gösterir ama zaman alır bunu unutma :P 

 

 • True Story 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selamlar @Emir.60 

Dostum Tek FeedBack Atan Siz Değilsiniz.Adamlar Yüzlerce Feedback'e Bakıyorlar Sabırlı Ol.Bu Arada Onlarında Özel Hayatı Var :) Tahminimce 2 Haftaya Kadar Bakılır.

İyi Forumlar Dilerim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merhaba,

Geribildirimleri ingilizce olarak hazırlarsan hızlı bir şekilde kontrol edilebilir.Ancak türkçe yazmanız biraz zaman alabilir.En kısa sürede Translatorlerimiz tarafından çevirilip  size bilgi verilecektir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yukarıda durumla ilgili gerekli cevaplar verilmiş. Feedback kanalını kullandıktan sonra yapmanız gereken tek şey sabırlı olup gelecek cevabı beklemek. Lütfen forum üzerinde bu durumla ilgili konu açmayın, yöneticilere özel mesaj göndermeyin ya da profillerine yazmayın. Anlayışınız için teşekkürler.

 

izm07

Forum Moderator

//Locked & moved to Arşiv.

 • Like 1
 • True Story 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.