Jump to content

czesc mam problem z ets2 i truckersmp


SHEBE

Recommended Posts

Chodzi o to ze pobralem truckersmp i jak naciskam na install available updates to pisze mi to : the server committed a protocol violation. Section= ResponseHeader

Detail=CR mus be followed by LF a na gorze pisze connection error - retry ?

Link to comment
Share on other sites

On 31.01.2018 at 8:02 PM, Coppekss said:

Sprawdz czy w menadzerze zadan nie jest cały czas odpalony launcher bo tak moze sie zdarzyc . Jesli nie jest odpalony przejdz do C:\ProgramData\TruckersMP , usun plik core_ets2mp.dll , wejdz jeszcze raz w launcher i pobierz od nowa.

nie za bardzo wiem jak to zrobic :( ale sprawdzalem tak jak umialem i nie mam zadnej z tych rzeczcy

 

 

On 31.01.2018 at 8:08 PM, [ITL] Pogonista99 [PL] said:

Spróbuj odinstalować i od nowa zainstalować Launcher.

 

Pozdrawiam

Pogonista99 [PL]

juz probowalem i nic

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Coppekss said:

Sprawdz czy w menadzerze zadan nie jest cały czas odpalony launcher bo tak moze sie zdarzyc . Jesli nie jest odpalony przejdz do C:\ProgramData\TruckersMP , usun plik core_ets2mp.dll , wejdz jeszcze raz w launcher i pobierz od nowa.

juz to zrobilem i nic sie nie zmienilo . prosze o pomoc

 

Link to comment
Share on other sites

Kilka kwestii, bo po Twoim profilu nie widać za wiele. 

 

1. Przy instalacji MP wybierałeś docelowo oryginalną grę tam gdzie że steam a się instaluje tak ?

 

2. Czy po odinstalowaniu MP skasowałeś cały folder w "MOICH DOKUMENTACH" i także folder z zainstalowanym mp ?

 

3. Radzę skasować wszystko związane z multiplayerem i od nowa instalować.

 

Jak coś pisz postaram się pomóc, tylko mało informacji dałeś czego już np. Próbowałeś 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.