Jump to content

NO damage

Guest

Recommended Posts

Selam, @SKEREMKRAL;

Bu modu kullanmanızda herhangi bir ceza almanız söz konusu değil lakin, bu modu kullanırken oyunculara hasar verip kaçmak için kullanırsanız, yasaklanırsınız, ama oyuncular size çarptığı için bu modu kullanacaksanız, bir sorun olmaz :)

• Thanks 1

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

Merhaba @SKEREMKRAL

Hasarsızlık modunu troll amaçlı kullanmak,TruckersMP'nin kurallarına göre yasaktır. [Kural:§2.10]

§2.10 Desync Exploiting

Attempting to use desync in order to cause damage to another users truck is forbidden.

Türkçe Çeviri

§2.10 Gerekli Seviyeleri Ayarlama İstismar

Başka bir kullanıcı kamyon hasarı için gerekli seviyeleri ayarlama kullanan yasaktır.

Troll :troll: amaçlı değil ise kullanabilirsiniz. Benim tırım hasar almıyor diye başkalarını trollerseniz ceza alırsınız.

İyi forumlar. :check:

(Size yardım etmek için burada olacağım.Yardım için çekinmeyin.)

58 minutes ago, The Guiding said:

Merhaba @SKEREMKRAL

Hasarsızlık modunu troll amaçlı kullanmak,TruckersMP'nin kurallarına göre yasaktır. [Kural:§2.10]

§2.10 Desync Exploiting

Attempting to use desync in order to cause damage to another users truck is forbidden.

Türkçe Çeviri

§2.10 Gerekli Seviyeleri Ayarlama İstismar

Başka bir kullanıcı kamyon hasarı için gerekli seviyeleri ayarlama kullanan yasaktır.

Troll :troll: amaçlı değil ise kullanabilirsiniz. Benim tırım hasar almıyor diye başkalarını trollerseniz ceza alırsınız.

İyi forumlar. :check:

(Size yardım etmek için burada olacağım.Yardım için çekinmeyin.)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.