Jump to content

Kierownica do ets2


dominik120392

Recommended Posts

Cichej kierownicy nie znajdziesz, jeżeli chcesz z Feedbackiem. W tej cenie wszystkie silniczki i przekładnie będą głośne.

Jak znajdziesz to bardzo fajne są Logitech DrivingForce GT i Logitech z serii Momo. Używki właśnie w tych granicach cenowych.

Miej na uwadze, że Feedback w ETS'ie jest jaki jest. Doskonały nie jest, w porównaniu do konkretnych śgigałek.

Ciche kierownice zaczynają się od G27 w górę. G27 i G29 są niewarte swojej ceny jeżeli faktycznie nie jesteś maniakiem symulatorów samochodowych i nie grasz bardziej pro. Szkoda kasy tylko żeby mieć i pojeździć. Wiadomo, fajne, ale cena za to co oferują, jest chora.

Link to comment
Share on other sites

Zostaje ci szukać używek. Nie napalaj się na używane G27 za 500-600zł, bo zwykle są to zajeżdżone szroty, a wymiana części jest nieopłacalna.

Ja swojego DFGT kupiłem w świetnym stanie za 200zł po długich poszukiwaniach. Jedynie do czego się mogę przyczepić to gniazdo zasilania, które czasem nie kontaktuje (za tą cenę wybaczę). Szybki tuning, smarowanie i chodzi pięknie, choć jest dość głośna przy pełnych, 900st. obrotach, ale wszystkie kierownice tej budowy są głośne.

Lepszej kierownicy do ETS'a nie potrzeba. To nie Gran Turismo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.