Jump to content

Oyuna giremiyorum oyun 1.30 mp 1.28

emreakpinar18

Recommended Posts

2 gündür oyuna giremiyorum oyunu sildim tekrar yükledim mp yi sildim yine yükledim ama olmuyor oyunum 1.30 ama mp 1.28 bir türlü olmuyor her yolu denedim ama giremiyorum oyunun 1.30 beta sürümü kalktı herkes oynuyor ama bir türlü yapılamıyor benim gibi birsürü kişi var yardımcı olurmusunuz lütfen :(

Adsız.jpg

Arkadaşlar onuda söyledim https://truckersmp.com/download den indirdiğim halde bu hatayı alıyorum zaten sorun bu siteden indirdiğimde launcher_1004 adlı dosya iniyor bunuda kurduğumda bu ek'te belirtilen hatayı alıyorum

yani kısacası şöyle söyliyim Truckersmp den indirdiğim sürüm bana 1.28 sürümü olarak iniyor 1.30 gelmiyor belki 20 kez indirdim ama sorunum çözülmüyor

1 hour ago, Matheus EN/PT said:

Buhar üzerindeki ETS2'nizin "tüm beta programlarından çıkın" olduğundan emin olun

jL6zZkE.png?1

Adam çeviri kullanıyor :D 

(You made an incorrect translation,please correct it.Change the "buhar" to "steam") @Matheus EN/PT

1 minute ago, Matheus EN/PT said:

@Nors. Çok az Türkçe biliyorum üzgünüm, bazen bazı kelimeler benim için zorlaşıyor, hehe :lol:

Sorun değil,yardımcı olmanız yeter :D 

Bu hatayı sadece sizde olmadığınızı belirtmek isterim.Bu nedenle aşağıdaki adımları uygular iseniz TruckersMP'ye rahatlıkla giriş yapabileceksiniz

İlk olarak Steam istemcisini açıp "Kütüphane" sekmesine tıklayın.

"Euro Truck Simulator 2" üzerine sağ tıklayıp "Özellikler" seçeneğine tıklayın.
Gelen pencerede "BETALAR" sekmesine gelip, listesinden "hiçbir betaya katılma" seçeneğini seçip "KAPAT"butonuna tıklayın.
Güncelleme indiğinde Multiplayer moduna girebilirsiniz.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.