Jump to content

Prcek203

Recommended Posts

Bug není ani tak možnost připojit návěs za auto, ale auto samotné. Nejedná se totiž o automobil, ale o tahač, který má upravenou fyziku, model ap. A z toho důvodu není možné autu (tahači) zakázat možnost připojení návěsu.

Každopádně auto s návěsem je neovladatelné a lehce postihnutelné. A upřímně, už jsem ani dlouho neviděl, že by to někdo na nějakém serveru zkoušel.

Link to comment
Share on other sites

On 1. 11. 2017 at 6:36 PM, diZZy [CZ] said:

Bug není ani tak možnost připojit návěs za auto, ale auto samotné. Nejedná se totiž o automobil, ale o tahač, který má upravenou fyziku, model ap. A z toho důvodu není možné autu (tahači) zakázat možnost připojení návěsu.

Každopádně auto s návěsem je neovladatelné a lehce postihnutelné. A upřímně, už jsem ani dlouho neviděl, že by to někdo na nějakém serveru zkoušel.

Zrovna včera jsem takového potkal :)

https://imgur.com/a/cXhnB 

Zolando

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, diZZy [CZ] said:

Jo, sem tam to někdo zkusí. Ale už to není v takové míře jako kdysi.

A příště už ten návěs, kvůli fotce, za to auto nepřipojuj :)

Nepřipojoval jsem ho já, zabrzdil jsem týpka abych ho vyfotil adminovy, ale než jsem mu fotku zaslal, borec bych zabanován. 

Zolando

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • i z m locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.