Jump to content

ETS 2 – World of Trucks: Fransa için Ticari Bağlantılar Etkinliği 1 Ekim’de Bitiyor!


User_9806

Recommended Posts

ETS 2 – World of Trucks: Fransa için Ticari Bağlantılar Etkinliği 1 Ekim’de Bitiyor!

 

 

SCS Software istatistikleri paylaştı.

 

world-of-trucks-etkinlik-ets-2-fransa-ti

 

31 Ağustos’ta başlayan ETS 2’nin World of Trucks aracılığıyla organize edilen Fransa için Ticari Bağlantılar etkinliği için istatistikler ve güncelleme bilgileri paylaşıldı. Aşağıdan etkinlik hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

World of Trucks üzerinden gerçekleştirilen etkinliği 15 binin üzerinde kişi tamamladı ve başarımı kazandı. Ayrıca etkinlik sonucunda herkes kabin aksesuarı olarak 3’er tane ülke flaması ve Eyfel Kulesi kazanabiliyordu. Etkinlikte 60 binin üzerinde World of Trucks kullanıcı en az bir işi bitirmiş, öte yandan son haftalarda Fransa’yı ziyaret etmekten kaçınmayan 50 bin World of Trucks kullanıcısı var. Tabii bunlar teslimatlarını etkinlik takvimine göre planlama şansını kaçırdılar.

Fransa için yeni ticari bağlantılar etkinliğinde DLC olmadan da katılabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey Fransa şehrinden aldığınızı 10 tane herhangi bir online işi 10 ayrı Avrupa ülkesine teslim etmek. Bunu yaptığınızda World of Trucks Event sayfasında Steam ile profil ilişkilendirme butonu açılıyor ve aksesuarlar Steam hesabınıza geliyor. Ayrıca World of Trucks’da başarım kazanıyorsunuz.

 

Katılmak için son tarih 1 Ekim!

 

 

Türkçe Kaynak (SimulasyonTürk)

 

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

 

 

                                                                                       

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.