Jump to content

ETS 2 ve ATS Şoförlerinin Koltukları #5


User_9806

Recommended Posts

ETS 2 ve ATS Şoförlerinin Koltukları #5

 

Community Driver Seats yazı dizisi devam ediyor. İşte oyuncuların simülatör ortamları!

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator kullanıcıları daha iyi simülatör ortamında oynamak için yaratıcı çalışmalar yapıyor. Kamyon simülatörü oyuncularının bu harika fotoğrafları SCS Software tarafından bir yazı dizisi olarak paylaşılıyor. Zaman zaman Instagram sayfasından yayınlanıyor. Bugün 5. yazıda yine ilginç ortamlarla karşılaşıyoruz.

İlk fotoğrafa dikkat! 

ETS-2-ATS-Community-Driver-Seats-51.jpg,

ETS-2-ATS-Community-Driver-Seats-52.jpgETS-2-ATS-Community-Driver-Seats-53.jpgETS-2-ATS-Community-Driver-Seats-54.jpgETS-2-ATS-Community-Driver-Seats-55.jpgETS-2-ATS-Community-Driver-Seats-56.jpg

ETS-2-ATS-Community-Driver-Seats-54.jpg

 

Tıpkı bir kamyon kabinin olduğu gibi buton panelleri oluşturmak için yazılım ve donanım bir araya geliyor. Bu gibi işlere eli yatkın olan kişiler daha farklı ortamlar tasarlıyor.

 

SCS Software, Euro Truck Simulator 2 veya American Truck Simulator Facebook sayfalarından mesaj olarak siz de oyun alanınızın fotoğraflarınızı gönderebilirsiniz.

 

Türkçe Kaynak SimulasyonTürk Tarafından Yayımlanmıştır

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

 

 

                                                                                       

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.