Jump to content

World of Trucks Etkinliği – ETS 2’de Fransa için yeni ticari bağlantılar!


User_9806

Recommended Posts

World of Trucks Etkinliği – ETS 2’de Fransa için yeni ticari bağlantılar!

 

 

World of Trucks Etkinliği – ETS 2’de Fransa için yeni ticari bağlantılar!

Uzun bir aradan sonra yeni bir online etkinlik başladı.

 

Trade-Connections-France.jpg

 

Beklenen World of Trucks etkinliği başladı. SCS Software, Euro Truck Simulator 2 için 1.28 güncellemesi sonrası bir etkinlik düzenleyeceğini açıklamıştı. Etkinlik bilgilerinden önce SCS ekibi WOTR projesine ilişkin bazı açıklamalar yapıyor. Son birkaç yıldır WorldofTrucks.com’da üst düzey bir tasarımcı ve programlamacı ekibi bulunuyor. Bu takımın sıradaki büyük aşamaya hazırlanmak için önünde bir ton iş var. Bu yol boyunca oyuncular için yeni şeyler getirmelerine izin verecek küçük kilometre taşları var ve bunlardan biri de “meta oyun” etkinlikleri için daha iyi destek sağlamak. Etkinlik altyapısını daha fazla otomatikleştirerek bir yılda daha fazla etkinlik yapmayı amaçlıyorlar. Steam Envanteri ise katılımcılara harika küçük ödüller vermek için harika yollardan birisi oluyor. Eski sistemden memnun kalmayan SCS takımı Steam Envanteri ile tek tek içerik parçalarına çalışabilecek.

Yeni etkinlikle Vive La France! harita genişlemesini tanıtmak hedefleniyor. Bu haritada düzenlenecek ilk etkinlik olacak.

 

Trade-Connections-France2.jpg

 

Bu etkinlik sayesinde Avrupa’nın geri kalanı ile Fransa’nın ekonomik ilişkilerini güçlendirilmesine yardımcı olunacak.

Ekonomiyi daha yüksek bir vitese oturtup yeni Ticari Bağlantılar kurun! 

Kesinlikle bir ton iş olacak ancak yardıma hazır olan herkes için özel ödüller de olacak.

 

world-of-trucks-etkinlik-fransa-ticari-b

 

Etkinlik kuralları;

Bu etkinliğin ödülünü kazanmak için yapmanız gereken Fransa’dan(Vive La France!) en az 10 kez Avrupa’daki diğer ülkelere herhangi bir kargo teslimatı yapmaktır.  Etkinlik bir ay boyunca devam edecek ve 1 Ekim gününe kadar tamamlanması için bolca zamanınız olacak.

World of Trucks için “Log Book-Günlük Defteri” anlamına gelen yeni bir özellik de duyuruldu. Geçmişteki taşıma işlerinizi kontrol etmenizi sağlayacak. Etkinliklerde ilerlemelerinizi böylece kolayca kontrol edilecek.

YzdlNjY5ZDY2Zjh.png

 

 

 

Bu şartları yerine getirdiğinizda aşağıdaki ödülleri kazanacaksınız;

Fransa’nın Kalbi… Eyfel Kulesi – Fransa’nın ikonik simgesinden esinlenerek oluşturulmuş bakır kabin aksesuarı… 

 

heart_of_paris.jpg

 

Artı olarak rastgele bayrak düşürme;

Çekicinizin kabinini özelleştirmek için rastgele 3 ülkenin flaması verilecek.

vlajecky.jpg

SCS Software bu etkinlik ile birlikte Steam Envanter altyapısından yararlanırken bununla birlikte gelen birkaç özellik daha var. Bu aksesuar öğeleri Steam aracılığıyla pazarda satılacak ya da satın alınabilecek. İlginç etkileşimler yaratacağını belirtmişler. Eğer Eyfel Kulesi aksesuarını satarsanız onu artık serviste takmak için bulamayacaksınız. Diğer oyunlarda olan item-öğe satışları ETS 2 oyununa da getirildi.

Bu etkinliği yapabilmek için Vive La France! DLC’sine sahip olmaniz gerekmektedir. İyi oyunlar… Multiplayer sisteminde geçerli olacağını umuyoruz. ETS 2’de Online İşler ekranından alınan teslimatlarda geçerlidir.

SimülasyonTÜRK

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

 

 

                                                                                       

 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.