Jump to content

Zacięcie gry - podczas.....


izaklive

Recommended Posts

Od ostatniego czasu mam problem z teleportacją do serwisu, spaniem, "jazdy" promem.

Mianowicie za każdym razem kiedy wykonam wyżej wymienione czynności gra mi "zamarza" - automatycznie jest brak odpowiedzi i nie mogę nic zrobić(nawet kursor znika) i jedyną opcją aby wyłączyć grę jest wylogowanie się przez "ctrl + alt + del".

Robiłem reinstalacje gry,  usuwałem folder ets z dokumentów. Gra jest aktualna i legalna (steam).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś miałem to samo i nie chciało mi się czekać więc po prostu omijałem porty albo przejeżdżałem porty i tepałem się na singlu. Pomógł reinstal TruckersMP, także polecam spróbować tego sposobu jeżeli nie chce ci się tyle czekać

Jeżeli nie będzie działać :

 

Link to comment
Share on other sites

On 12.08.2017 at 0:19 PM, [JT]Rosyjski Elektryk said:

Kiedyś miałem to samo i nie chciało mi się czekać więc po prostu omijałem porty albo przejeżdżałem porty i tepałem się na singlu. Pomógł reinstal TruckersMP, także polecam spróbować tego sposobu jeżeli nie chce ci się tyle czekać

Jeżeli nie będzie działać :

 

Reinstal nie może pomóc - jest to kwestia zsynchronizowania zapisu gry z aktualnym czasem na multi, który non stop nieubłaganie płynie. Jeśli zaczynamy dopiero grę na mp na danym zapisie, to trzeba sobie poczekać, za dużo rzeczy do przeliczenia na raz. Zależnie od postępu zapisu gry niektórzy czekają 5 minut, niektórzy 5 godzin ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.