Jump to content

CB RADIO


Recommended Posts

Cześć,

Mam nietypowy problem z cb radiem w mp mianowicie kiedy gram na glosnikach wszyscy mnie slysza i ja slysze innych natomiast kiedy gram na sluchawkach inni mnie slysza ale ja nikogo. Dodam tylko ze sprawdzalem wszsystkie ustawienia w grze/windowsie i nic nie pomaga. Czy wie ktos moze co z tym zrobic?

Link to comment
Share on other sites

Pokombinuj w opcjach regulacji głośności windows. Jak klikniesz prawym na głośniczek dźwięku systemowego (prawa strona paska start) wybierz urządzenia do odtwarzania, zaznacz jedną z opcji i kliknij na dole okienka ustaw domyślne, zmieniaj urządzenia aż znajdziesz właściwe.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 7.07.2017 at 3:44 PM, [PL]TJWW_Ogon said:

Pokombinuj w opcjach regulacji głośności windows. Jak klikniesz prawym na głośniczek dźwięku systemowego (prawa strona paska start) wybierz urządzenia do odtwarzania, zaznacz jedną z opcji i kliknij na dole okienka ustaw domyślne, zmieniaj urządzenia aż znajdziesz właściwe.

 Niestety nie zadziałało.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.