Jump to content

hatalı sollama gereksiz fazladan ban

Mert*

Recommended Posts

ben trafikte 3-4 tır solladığım için 6 ay ban yedim ama diğer sürücüler ana avrat söver 1 hafta ban, trafikte çılgınca sürer kazaya sebep olur kick yer ben neden 6 ay ban yiyorum lütfen ilgilenin.

Selam @mertdemir,

İlk Önce TruckersMP.com'a hoşgeldiniz, ama ve lakin (Oyun İçerisin'den) alınan ban durumları ile maalesef website üzerinden ilgilenilmiyor, bunun için ilk önce yandaki bağlantı adresine giderek bir ceza itirazı oluşturmanız gerekmektedir: https://truckersmp.com/appeals ama ve lakin siz (Ceza İtirazının) nasıl yapıldığını bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız, türk adminmiz @LIGHTOFGOD'un oluşturmuş olduğu (Türkçe Ceza İtirazı) rehberine aşağıdan bir göz atabilirsiniz;

2'inci olarak da neden (6 Ay Ban Yediğinizi Açıklayayım) TruckersMP Takımı geçtiğimiz yıl biz oyunculara, yeni bir (Ban Süreci Sistemi Duyurdu) sizin sanırsam bu olaydan haberiniz yok, TruckersMP'nin ban süreçlerinin nasıl verildiğini aşağıdaki konuya bakarak bir göz ardı edebilirsiniz. Bu konuyu'da oyunumuzun (Eski Türk Admini) türkçe olarak bizlere anlatmıştı :)

Ama ve lakin siz bu aldığınız banın sizin değil de adminin hatası olduğunu, size yapılan bir haksızlık olduğunu düşünüyorsanız bunun için de feedback ile iletişime geçebilirsiniz

Ayrıca bu konuyu (Resmi Help) "Yardım" bölümün'de açtınız, bu bölüm içerisinde sadece ingilizce konulara yer verilmektedir, ama ve lakin forum içerisinde biz türklere ayırılmış özel bir bölüm bulunmaktadır, bu bölüm için de aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/33-turkish-discussion/

Ayrıca 6 ay değil, 3 ay ban yedin

Umarım bu mesajım, sizin sorununuza yardımcı olmuştur

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

How bans are issued

The first 3 bans issued are at admin discretion. The 4th ban is 1 month. The 5th ban is 3 months. The 6th ban is permanent with no chance of undo.

Any bans further than 12 months before the current ban are ignored under this rule. This is considered the cooling off period. User has 3 bans, all within a year, add the 4th ban. User has 3 bans, first ban is over a year old. Then new ban is 3rd.

I see that the admin gave you 6 months instead of 3, simple mistake. @verbeekrj2903(NL/ENG)

You should have made an appeal here https://truckersmp.com/appeals  not a forum post. 

Moved to Turkish Help / Türkçe yardım bölümüne taşındı.

• Upvote 1
•Intel® Core™ i7-6850K •Asus ROG Strix X99 Gaming •Asus ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti OC 11GB •Corsair Dominator® Platinum Series 32GB DDR4 3000MHz C15 •Samsung 970 PRO NVMe M.2 512GB •Samsung 860 EVO 1TB 
•Corsair HX1000i High-Performance ATX Power Supply •NZXT Kraken X72 •Coolermaster MasterCase H500M

17 hours ago, mertdemir said:

ben trafikte 3-4 tır solladığım için 6 ay ban yedim ama diğer sürücüler ana avrat söver 1 hafta ban, trafikte çılgınca sürer kazaya sebep olur kick yer ben neden 6 ay ban yiyorum lütfen ilgilenin.

Merhaba; 

Bazı yerlerde sollama yapmak yasaktır ve sende yasak olan yerde sollama yapmışsın. 5. banın oldugundan 3 ay ban yemişsin.Ayrıca küfür eden kişilerin ekran resimlerini alıp https://truckersmp.com/reports burdan raporlayabilirsin. 

On 19.05.2017 at 2:43 PM, mertdemir said:

herşeyi anladım. bari af getirsinler 

Selamlar öncelikle,

Yaşadığın durum her ne kadar senin açından üzücü olsa da, yukarıdaki arkadaşların belirttiği gibi yaptırımlar kesin ve net. Yani aslında hepimiz bu kuralları oyuna kayıt olurken, oynamaya başlamadan önce kabul etmiş oluyoruz. Yani aldığımız biz yaptırımın doğru olduğu sürece kaldırılması, iptal edilmesi ya da silinmesi söz konusu değil ne yazık ki.

Ceza süreleri katlandıkça artıyor, bu ilk yaptırımın olmadığı için de 3 ay gibi uzunca bir süre hesabın askıya alınmış. Bu durumda yapabileceğin şey ancak beklemek olacak, umarım 3 aylık cezanın sonunda tekrar kural ihlali yapmamak üzere daha dikkatli oynamanı tavsiye ederim.

Görüşmek üzere. ^_^

• 3 weeks later...

Gerekli cevaplar verilmiştir.

Konu kilitlendi ve arşive taşındı. (Locked & Moved to Archive)

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.