Jump to content

Ping sorunu

eternity

Recommended Posts

25 down 5 up lık süperonline in İnternet ine sahibim akk si yok ama ace iki ya da üç hafta dır oyunda çok yüksek pingler almaya başladım 105 ms oluyor 200 dedektu bunun sebebini birleş çözemedim forumlarda gezdim format atın diyorlar attım cmd kodları var onları yazdım daha da kötü Oldu gittim tp bağlantı harici içinde eternet portunu bile aldım düzeltmek için düzelmiyor birleştirebilirsiniz birleşmişler servis sağlayıcımla görüştüm ping değerlerileriniz normal diyor bir sorun varsa oyun adminleri ile iletişime geçin bize sunucunun adreslerini iletmek bittiğinde birleştirebilme diyorlar bir yardımcı olursanız arkadaşlar çok makbüle geçer yapmadığım tarım kalmadı gittim özel Kablo aldım ping düşmüyor hız testi i örnek olarak  burdan http://www.speedtest.net/result/6283661977 

20170509175719_1.jpg

Edited by eternity

Arka Planda internet gerektiren , Güncelleme veya İndirme Gibi programları kapatmayı deniyebilirsin.

Bir de Modeminde Wifi Kapatarak dene istersen ping sorununu düşebilir.

@eternity

Ping durumu bazen oyundaki server sunucusundan kaynaklı olabiliyor, bazen de internet sağlayıcığınızın alt yapı eksikliğinden kaynaklı olabiliyor.

-Bilgisayarınızı ilk önce bir virüs programı ile taratmayı deneyin.

-Arka planda çalışan sosyal paylaşım siteleri vb. web sitelerini kapatmayı deneyin.

-Vpn kullanıyorsanız kapatın ve dns ayarlarınızı otomatik yapın.

-Hiçbiri çare olmuyorsa format atmayı deneyin.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

yanlışlıkla cift konu açmışım nasıl sileceğimi bilemedim kusura bakmayın

12 hours ago, HerrSwizz said:

Moved to turkish.

How about this subject, I'm going to delete accidentally double opened

12 hours ago, HerrSwizz said:

Moved to turkish.

I'm sorry,

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.