Jump to content
  • 0

Problem z promem


Flou.PL

Question

Witam. Mam taki problem, że gdziekolwiek, gdzie potrzeba przepłynąć promem gra się ścina i muszę wyłączyć grę przez ctrl alt delete. Tak samo jest w przypadku próby anulowania spedycji. W czym problem?

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Wyłącz steam cloud (podobno to pomaga, ja mam cały czas to włączone i jakoś nie przeszkadza, ale jak się wyłączało nie pamiętam), albo zsynchronizuj pliki gry (w bibliotece steam prawym na ets2, właściwości i zakładka pliki lokalne), albo masz za dużo kierowców i komputer nie daje rady przerobić.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Faktycznie mam mnóstwo kierowców, a komputer jakiś super nie jest. Więc spróbuję najpierw ich ogarnąć, jak nic nie da to spróbuję ogarnąć te 2 inne opcje. Jak nie pomoże to będę tu pisał. Ale dzięki ;)

 

Wydaje mi się, że problem rozwiązany. Zwolniłem większość kierowców i już mogłem przepłynąć promem. Musiałem trochę odczekać, bo gra mimo wszystko się zwiesiła ale po chwili się załadowało. Dzięki za pomoc ;) 

Można zamknąć.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.