Jump to content

CV | Bartekkox22 - 1 Rok


bartekkox22

Recommended Posts

Nick w grze: Bartekkox22

Wiek : Na chwile obecną (2017.04.15)14 <--- Rocznikowo

Miejsce zamieszkania : Więc tak niechce zabardzo ujawniać miejsa mojego zamieszkania powiem poprostu jest to mała wioska ;)

Sterowanie: Myszka + klawiatura 

SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198221934324

Staż w grze: 159h

Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Tak niestety zdażyło mi się to aż 5 razy chciał bym wymazać te bany z mojej kartoteki ale niestety niemoge nic nie poradzę na to.Od ostatniego bana w sumie od przed ostatniego bo ostatni nie słuszny duzo myślałem o rozgrywce i postanowiłem nie psuć sobie reputacji dalej i znaleść porządną firme i przestać denerwować graczy 

Przedstaw się:Cześć mam na imie Bartek mieszkam w małej wiosce.Moją pasją jest elektryka,informatyka oraz sport oraz takie małe urbexy.Dodatkowo dodam ze interesuję się motoryzacją w szczególności stare klasyki głownie amerykańskie odrestaurowane ,jestem też miłośnikiem Audi oraz cięzarówek Scania.W przyszłości chciał bym zostać kierowcą ciężarówek jak i pracować w dobrze płatniej firmie tylko jak mawiała moja ŚP (*) Babcia w tym wieku moge mówić wszystko co chce robić w przyszłości ale jak dorosnę i przekroczę te 18 lat to wtedy moge myśleć co chce robić w przyszłości.Myśle co chce robić w przyszłości ale myślę też jak ja pogodzę Prace Kierowcy Cięzarówki a pracą w firmie ale jak narazie to tylko marzenia 

Inne:Więc tak napisze co posiadam (Dodatki) Posiadam Dodatki ,,Scandinavia'' ,,Going East'' ,,Scania Tuning Pack'' oraz ,,Cabin Accessories'' W niedalekiej przyszłości 1-2 miesiące chciał bym kupic kolejne dlc lub w zupełności wszystkie dlc oprócz malować cięzarówek 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.