Jump to content

Recommended Posts

Arkadaşlar hepinize merhaba euro truck simülatörü 2 ye güncelleme yaptı sürümü 1,27 ye çıkardı ve çoklu oyuncu olarak oynayamıyorum yardım edermisiniz ??

Edited by LIGHTOFGOD
Topic inactive.Locked and Archived.

Merhaba

Bu sorunu çözebilmek için lütfen aşağıdaki adımları uygulayınız;

1-) Steam hesabınıza giriş yapın,

2-) Steam hesabınıza giriş yaptıktan sonra " Kütüphane " bölümününe gelin " Kütüphane " bölümüne geldikten sonra " Euro Truck Simulator 2 " adlı oyununuzu bulun,
MzBlYzI5YzlhZDA.png

3-) Steam kütüphaneniz'de " Euro Truck Simulator 2 " adlı oyunu bulduktan sonra, oyuna sağ tıklayın ve " Özellikler " deyin,
MWJjNmRmYjNjNWU.png

4-) Özellikler dedikten sonra, " Betalar " bölümüne gelin, " Betalar " bölümüne geldikten sonra " HİÇBİR- Hiçbiri Beta programına katılma " seçeneğini işaretleyin. Bu seçeneği işaretledikten sonra, sağ alt tarafta bir " Kapat " seçeneği göreceksiniz, buraya tıklatın, daha sonra indirme işlemi başlayacak, indirme işlemi bittikten sonra multiplayer moduna tekrardan giriş yapabilirsiniz.
MGVhMjc0ZTIzNDA.png

Ayrıca forum içerisinde türklere ayırılmış bir tartışma bölümü bulunmaktadır, bu bölüm içerisin'de türkçe yardım konuları sohbet konuları, oyun ile alakalı rehber konular oluşturabilirsiniz, türkçe olarak. :)

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/33-turkish-discussion/

Yardımcı olması dileğiylen

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

Sevgili üye 

Lütfen oyun sürümünüzü kontrol ediniz 

Unutmayınız ki single player herzaman önce güncellenir ve multiplayer sonrasında güncellenmesi gerçekleşir 

Steam ayarlarından otomatik güncelleştirmeyi kapata bilirsiniz . 

Sadee biraz sabırlı olmanız gerekmekte mp oynamak için 

Mp

Supported version (Desteklenen sürüm 1.269

Teşekkürler 

BaldemarDeutsch...

Created by @BurakAKSAKAL Thanks 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.