Jump to content

Lider Logistics Official ® | BİRLİKTE HERGÜN DAHA İYİYE [TR]

Guest

Recommended Posts

Hakkımızda
[LİDER] Lojistik 06.06.2016 tarihinden itibaren Uygar Öztemur tarafından kurulmuş ve Sağlam yönetim kadrosuyla Euro Truck Simulator 2 çok oyunculu camiyasında hizmete başlamıştır.

Vizyonumuz
Ekip arkadaşlarımızın memnuniyetini en iyi seviyelere taşımaktır.

İletişim

ts3.liderlogistics.org
http://steamcommunity.com/groups/liderlogistics
www.liderlogistics.org

info@liderlogistics.org

https://goo.gl/forms/glCrrWQyoHuwM4ql1

Amacımız
Amacımız en çok üyeye sahip olmak değil asıl amacımız aile ortamı yaratabilmek ve saygılı bir oyun klanı oluşturabilmek.

KURALLAR

●Şirketimizde herkez makam,rütbe farketmeksizin yaşını bilerek hitap etmelidir. 

●Düzgün sesinizi iletebileceğiniz Mikrofonunuzun olması kesinlikle şarttır (En önemli kural)

●Son Zamanlar da Sanal Şirketlerin Birbiriyle olan kavgaları artmış olarak görünmekte Lider Logistics Ailesi Tamamen Tarafsızdır ! Ve bu tür Kavgalardan Tamamen uzaktır Tek Amacımız Eğlenmek Ve Sanal Dostluk ! 
●Şirketimize alım yaşı +17'dir. 
●Şirketimizde resmi konvoylarda küfür etmek yasaktır, her birey olgun davranmalıdır. 
●Şirketimizde şakalar ve espriler yeri geldiğinde dozunu kaçırmamak icabıyla yapılabilir. 
●Kimse kimseden üstün değildir, herkez sorun değil çözüm üretmeye bakmalıdır. 
●Şirketimize başvuru yapacak kişilerde Teamspeak3 programı ve mikrofon olması şarttır. 
●Şirketimizde oyuna girdiğimizde (Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator) steam ismini ve resmini değiştirmek zorundadır. 
●Şirketimizde steamde oyun oynarken teamspeak3 sunucumuza girmek zorunludur.
●Şirketimizde konvoylar Resmi Konvoy ve Özel Konvoy olmak üzere ikiye ayrılır. Resmi konvoylar her zaman planlı, gelinmesi zorunlu olan konvoylardır. Özel 
konvoylar gelinmesi zorunlu olmayan, doğaçlama yapılan konvoylardır. 

6 minutes ago, BaldemarDeutsch said:

Anka Team ailesi olarak yeni formunuz hayırlı olsun demek isteriz.

Teşekkür ederiz :)

8 hours ago, {Suleyman.53} said:

Başarılar :) 

Teşekkür ederiz .. 

6 hours ago, YukselD1923 said:

Durmazlar olarak başarılar dileriz. [ŞATT]

Teşekkür Ederiz :)

6 minutes ago, ?brahimovic said:

başvuru yaptım onaylanmasını bekliyorum

Başvurunuzun cevabı başvuru forumunda belirtmiş oldugunuz eposta adresinize gönderilmişitir. Teşekkür ederiz .

4 minutes ago, Estenior said:

BAŞVURU DİLEKÇESİNİ DOLDURDUM VE LOJİSTİK AİLENİZE KATILMAK İSTİYORUM TEŞEKKÜRLER :)

Başvurunuzun cevabı başvuru forumunda belirtmiş oldugunuz eposta adresinize gönderilmişitir. Teşekkür ederiz .

10 minutes ago, haluk568 said:

benide alırmısınız??? 

Başvuru formunu doldurunuz 3 iş günü içerisinde eposta adresinize başvuru bilgileriniz gönderilcektir :  https://goo.gl/forms/b8pCQjsgurVAVq282

10 minutes ago, galatasaray said:

Çok güzel fotoğraflar güzel lojistiğe benizyor bende katılabilirmiyim

Başvuru formunu doldurunuz 3 iş günü içerisinde eposta adresinize başvuru bilgileriniz gönderilcektir :  https://goo.gl/forms/b8pCQjsgurVAVq282

Just now, EgeDURGUN58 said:

lojistiği gördüm beğendim bence süper 

Duygu ve düşünceleriniz için teşekkür ederiz :) 

44 minutes ago, MrGreenn said:

Ets2 de konvoyunuza denk geldim ve konvoyunuzu çok beğendim çok düzgün ve sıralı bir şekildeydi ve 3 arkadaşımla birlikte sizin başvuru formunuzu doldurduk ve size katılmak istiyoruz.

3 İş günü içerisinde başvuru forumunda yazmış oldugunuz Mail adresinize başvurunuzun onaylanıp / onaylanmadığı hakkında Bilgi verilcektir.  Teşekkür Ederiz :) 

1 minute ago, Ahmet Bey said:

Anadolu Trans Ailesi Olarak Başarılarınızın Devamını Dilerim! [ŞATT]

Teşekkür ederiz birlikte hergün daha iyiye :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.