Jump to content

ets 2 multiplayer cargo

mustafaaslan06

Recommended Posts

s a  buradan  yazdıklarımı silebilirsiniz  üzgünüm  ama  bir  gerçek  var  oyunda  3  şeritli  yol  adam 2  şeriti  ortalayarak tan   gidiyor  ve  sen  geçmek istiyorsun  önüne kırıyor   sonra   saga  çekip  bekliyorsun   gitmesini  çogu sürücüler  bunuda  yapmıyor  artık  büyük bir  savas  başlıyor  yani diyecegim   oyunda  vakit  geçirmenin  anlamı  kalmıyor  tp  alamıyorsun  götürdugün  cargo  hasarlı   tırı  bosver  bunun  bi  çaresini  bilen  varsa  söylesin  wallahi  bıktım artık  

Edited by LIGHTOFGOD
Topic inactive.Locked and Archived.
  • Upvote 1

tsk  ederım  onerın  ıcın  vıdeo  kayıt  programın  ve  canlı  akıs   yapabılıyorum  ekran  kartım  bu  ozellıklerde   yuksek  cozunurlukte  karsılıyor  

demek  ıstedıgım   sadece  cargo  hasarsızlık   bır  mod  yokmu mp  de   tır  onemlı  degıl  servıse  gıdıyorsun   ama  cargo  oyle  degıl  en azından   2  3  saat  zaman   harcıyorum  tp  almak  ıcın  bu zman  zarfında  en  falza  1  corgo  hedefe  ulasıyor  

• Upvote 1

27 minutes ago, mustafaaslan06 said:

tsk  ederım  onerın  ıcın  vıdeo  kayıt  programın  ve  canlı  akıs   yapabılıyorum  ekran  kartım  bu  ozellıklerde   yuksek  cozunurlukte  karsılıyor  

demek  ıstedıgım   sadece  cargo  hasarsızlık   bır  mod  yokmu mp  de   tır  onemlı  degıl  servıse  gıdıyorsun   ama  cargo  oyle  degıl  en azından   2  3  saat  zaman   harcıyorum  tp  almak  ıcın  bu zman  zarfında  en  falza  1  corgo  hedefe  ulasıyor  

Böyle bir mod yok. Kendi fikrimdir eğer kariyer yapmak istiyorsanız Multiplayer' da yapmayınız. Yapacaksanız da kişi sayısının en az olduğu sunucuya girin. Yoksa diğer türlü çözüm bulamazsınız. Mecburen...

• 2 weeks later...
On 23.01.2017 at 4:59 PM, mustafaaslan06 said:

s a  buradan  yazdıklarımı silebilirsiniz  üzgünüm  ama  bir  gerçek  var  oyunda  3  şeritli  yol  adam 2  şeriti  ortalayarak tan   gidiyor  ve  sen  geçmek istiyorsun  önüne kırıyor   sonra   saga  çekip  bekliyorsun   gitmesini  çogu sürücüler  bunuda  yapmıyor  artık  büyük bir  savas  başlıyor  yani diyecegim   oyunda  vakit  geçirmenin  anlamı  kalmıyor  tp  alamıyorsun  götürdugün  cargo  hasarlı   tırı  bosver  bunun  bi  çaresini  bilen  varsa  söylesin  wallahi  bıktım artık  

Böyle durumlarda oyuncuyu blocking'den raporlayabilirsin. İlk aşama oyun içinden raporlamak, ikincisi web sistem üzerinden video ile raporlama.

Hasarsız yük için tavsiyem ise sık sık hızlı kayıt tuşu atayarak hızlı kayıt almanız. Yolun ve çevrenizin boş olduğu zamanlarda bir tuşla yarım saniyede kayıt alabilir, yükünüz hasar aldığında son kayıttan devam edebilirsiniz.

• 1 month later...
On 23.01.2017 at 5:59 AM, mustafaaslan06 said:

Fps düşürmeyen video programları "Playstv" indirin ve sürekli video açık oyun oynayın. Eğer önünüze biri kırarsa kaza yapmanıza sebep olursa https://truckersmp.com/reports buradan raporlayabilirsiniz :) 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.