Jump to content

Euro Truck Simulator 2 MP

elfan10

Recommended Posts

Adminler! Özür Dileriz Kurallara Uymuyoruz! Nedenini Sorsanız Cevap Şu!-"Her Kes Dur Duk Yerde Vuruyo!"-"Trafiği Kapatıyolar Gidemiyoz Ve SIKILIYOZ Çıkamıyoz çünki çıkarsak yeniden girince dorseden gecikmeli alıyoz!"-"60-80-90 Limit Speed Koyuyosunuz Sıkılıyoz Araba Leş Gibi Gidiyo!"-"oyuncular her Zaman Sıkılmayı Sevmez Bak Video Çekerim Sizlere Adminlere Yani. Bakın Görün herkes kurallara uymuyo neden! Çünki. Yazıklar beklemekten fayda gelmez çabuk gidersek zam yaparlar onda fayda var!"-" 2-3 Haylada Belki 4 Yıldır ki. Ben Ets2mp Oynuyorum Benim Üreyim Açık Birisiyim Admin Olma Şansımda Var Her Zaman Diğer Oyunlarda da Admin oluyom herkes benden hoşlanıyo eğer oyunda araçtan inmek.yeni küçük arabalar eklense.kendine ev almak falan LİFE gibi Olursa Büyük Bi Zefkle Oynar Herkes Anlayın İsterseniz Admin Yapmayın Ben Kendim Kurallara Uya-Uya Artık Ets2mp Dan Sıkılmaya başlıyorum SAAT AKŞAM: 2-3 De Gidiyorum Yatmaya. SABAHLARI OKULDAN GELİNCE OYNUYORUM ANNEM BANA BİLGİSAYAR OYNAMAYA KOYMUYOR BABAMDA DÖVÜYO AMA BEN YİNE OYNUYORUM BEN İSTERMİYİM TÜM GÜN ETS2MP OYNAMAYIM BENİM AİLEMDE HİÇ KİM SEVMEZDİ BEN SEVDİRTDİM OYUNU HER BİRİNE STEAM VERİP, ETS2MP OYNAYACAKSIN DEDİM ŞİMDİ ONLARDA BENDE OYNAYA OYNAYA 238-150 ARASINA KADAR LEVELE GELDİK PARA 999999999999999999999 İSTERSEN ONDANDA ÇOK SIKILIYOZ ADMİNLER SCS EFENDİMİZE HELAL OLSUN YARATMIŞ AMA OYUNDA ADMİNLERİN EZİYETİ OLMALI HİÇ BİRİSİ OYUNLA MERAKLANMIYO ARTIK YENİ ADMİNLER GELSİN BENİMLE BU ANLAŞMAYA KARAR VEREN OLURSA ALTDAN İSTEDİKLERİNİ BİLDİRSİN...

Sevgiler: Dou£l€ ៛rien¥

Topic is inactive. Locked & Moved to Archieve.

Edited by LIGHTOFGOD

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.