Jump to content

Lista ładunków wraz z tonażem by Vaiarek


H&V I Vaiarek

Recommended Posts

Hej :)

 

Być może starzy wyjadacze powiedzą, że nie ma się czym chwalić, ale mimo wszystko chciałbym zaprezentować wam moją wyszukiwarkę ładunków wraz z tonażem i zarazem pierwszą stronę w PHP wykorzystującą SQL napisaną w 100% przeze mnie. ;) Jest to część Systemu VTC naszej firmy jednak ta opcja jest udostępniona dla wszystkich. 

 

Aby wyszukać ładunek wystarczy wpisać jego nazwę lub frazę zawierającą się w jego nazwie. Można rozwinąć całą listę ładunków klikając w przycisk "Szukaj". Lista zawiera obecnie ponad 170 różnych towarów, które możemy przewodzić w ETS2.

 

Wyszukiwanie pojedynczego ładunku

45d7f8c64ee64da88a11802d07cacdf1.png

 

Fragment listy ze wszystkimi ładunkami

43e547d422144783ac339e64e9164a6f.png

 

Wyszukiwanie po frazie

b26cc5365a4d40d1815928bcb07486d4.png

 

 

 

 

Lista dostępna jest pod adresem: http://hvlogistyka.pl/goods.php

  • Upvote 2
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

@baker: Jeśli zdobędę tonaże dla WOT'a to zrobię rozgraniczenie. Będzie można wybrać czy ładunek ma być dla zwykłych towarów czy tych z WoT'a

 

@Kacperovsky: Póki co powinny być wszystkie ładunki do "Skandynawii". Z Francji cały czas szukamy i dodajemy. Twoje "Kwiaty cięte" również zaraz się pojawią, bo widziałem ostatnio taki ładunek u jednego z moich kierowców ;) 

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.