Jump to content

Błąd z wersją 1.25


kumpel3

Recommended Posts

Witam. Informuję, iż czekam z naprawieniem tego błędu już ponad miesiąc, ale nic nie działa, żadnych aktualizacji, więc postanowiłem napisać ten temat. Przechodząc do konkretów - Gdy chciałem zaktualizować wersję gry do 1.25, robiłem to co zawsze (zawsze działało) - pobierałem grę, instalowałem w odpowiednim folderze, wszystko działało, wszyscy szczęśliwi. Lecz nie tym razem, gdy wciskam na ikonę Multiplayer pojawia mi się następujące okno:

HkMKcE2.png

Gdy naduszę tak albo nie, wyskoczy to:

QP8OCaF.png

Następnie przekierowuje mnie na to forum. Czytałem poradnik na temat ''Unsupported[..]" i robiłem to co trzeba, zmienić betę na Steamie - lecz to nic nie dało. Reinstalacja gry również nic nie dała. Niby mam czekać, aż wydadzą nową wersję gry, ale to już jest trochę za długo. Wydałem trochę pieniędzy w tą grę, a teraz przez jakiś durnowaty błąd nie mogę grać.

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać, dam parę SS'ów, może przydatnych, może nie:

http://imgur.com/a/iW844

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, ThePeri said:

Upewnij się czy dobrze wyznaczyłeś folder ETSa w instalatorze (\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2). Polecam też wypełnienie tego formularza w celu skontaktowania się z supportem.

 

Instalowałem zawsze wszystko dobrze, niestety ten sam błąd. Takie pytanie, czy w tym formularzu mogę pisać po Polsku czy muszę po Angielsku? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.